Wybrane filtry

Opony Nexen Winguard Sport 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Nexen Winguard Sport 2 - charakterystyka

Nexen Winguard Sport 2 to zimowe opony, przeznaczone do aut osobowych średniej klasy. Jest to ogumienie w półki ekonomicznej. Oznacza to, że cechuje się ono optymalnymi osiągami i dobrą jakością wykonania w zamian za przystępną cenę. Dany model został stworzony z myślą o sportowej jeździe, ze względu na swój masywny wygląd. Oprócz tego posiada dodatkowe wzmocnienia, chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi i przetarciami oraz zapewnia lepszą odporność na duże obciążenia.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Gęsta sieć lameli, a komfort prowadzenia zimą

Nexen Winguard Sport 2 posiada kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. Jest to najlepszy wybór przy tworzeniu opon zimowych. W danym modelu zaprojektowano bieżnik o bardzo agresywnym wyglądzie. Gęsta sieć rowków w kształcie litery „V” w części centralnej odpowiada za odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowe, jednocześnie gwarantując ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Całą powierzchnię opon wyposażono w gęstą sieć lameli, nacięć, które dosłownie „wgryzają” się w śnieg i zapewniają wysoki stopień przyczepności, nawet w trudnych warunkach zimowych. Dzięki swojej budowie opony mają optymalny styk z podłożem i przyklejają się do oblodzonej lub ośnieżonej jezdni, co znacznie poprawia stabilność, zwłaszcza przy jeździe na wysokich prędkościach.

Porównaj do 4 produktów:

103
Jeszcze 20 wyników
103
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry