Wybrane filtry

Opony Nexen Eurowin 700

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony rowerowe Schwalbe Nobby Nic – charakterystyka

Schwalbe Nobby Nic to opony rowerowe, przeznaczone do rowerów typu MTB. Marka Schwalbe to najpopularniejsza marka opon rowerowych na rynku. Cieszą się one popularnością dzięki swojej wszechstronności. Opony Schwalbe sprawdzą się dobrze zarówno w warunkach miejskich, jak i w lekkim terenie, a nawet na szlakach górskich.

Model Schwalbe Nobby Nic został stworzony z myślą o użytkownikach, preferujących tereny górzyste. Jednak będzie również dobrym wyborem dla warunków miejskich. Sa to opony szerokie, o lekko agresywnym wyglądzie. Opony zostały wyposażone w ścianki boczne typu Snake Skin, wzmocnione i jednocześnie lekkie, odporne na uszkodzenia mechaniczne, przeszkody na drodze, kamienie, są odporne na przecięcia.

Innowacyjna formuła opon Schwalbe Nobby Nic

Model Nobby Nic został stworzony ze specjalnej mieszanki gumowej PaceStar, dzięki której otrzymujemy dobrą przyczepność podczas jazdy, odpowiednią szybkość środka bieżnika oraz niski opór toczenia. Dobrze radzą sobie na ostrych łukach i zakrętach, nie wpadają w poślizg. Dzięki poszerzonemu bieżnikowi opona ma większy kontakt z podłożem i jazda jest bardziej stabilna.

Opony są elastyczne i zachowują swoje właściwości bez względu na panujące warunki atmosferyczne i rodzaj nawierzchni. Mogą mieć problemy jedynie przy silnym deszczu lub błocie. Są lekkie, szybkie i zwrotne, a zarazem wytrzymałe na uderzenia i przetarcia w warunkach leśnych i górskich. Opony są dosyć szerokie, co daje się odczuć na asfaltowych zjazdach.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68433
Jeszcze 20 wyników
68433
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry