Wybrane filtry

Opony Nexen Winguard

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony terenowe Nexen Winguard – charakterystyka

Nexen Winguard to opony terenowe, przeznaczone do samochodów typu SUV i tych z napędem na 4 koła. Opony należą do klasy ekonomicznej, co oznacza, że charakteryzują się niską ceną i optymalnymi osiągami. Będą dobrym wyborem dla kierowców, ceniących bezpieczeństwo i jednocześnie posiadających niski budżet.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Opony zostały wyprodukowane na bazie specjalnie zaprojektowanej mieszanki gumowej. Pozostają elastyczne i nie tracą swoich właściwości nawet przy niskich temperaturach. Oprócz tego, ścierają się wolno i równomiernie, co pozwala cieszyć się jazdą przez cały okres użytkowania.

Kierunkowy bieżnik, a lepsze odprowadzanie zanieczyszczeń

Opony Nexen Winguard zostały wyposażone w kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. Taki rodzaj budowy opony został zastosowany z myślą o zwiększeniu przyczepności na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Odpowiedzialny jest za to system rowków obwodowych. System lameli (nacięć) na powierzchni całej opony skutecznie odprowadza śnieg, błoto pośniegowe oraz wodę, dzięki czemu zapobiega zjawisku aquaplaningu.

Opony świetnie poradzą sobie na każdym rodzaju nawierzchni, w tym na oblodzonej i zaśnieżonej jezdni. Specjalnie zaprojektowane ostre krawędzie mają zapewnić dobrą stabilność jazdy oraz przyczepność dużą częścią powierzchni opony, co chroni przed poślizgiem w trudnych warunkach pogodowych.

Opony zimowe Nexen Winguard – charakterystyka

Nexen Winguard to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych średniej klasy. Firma Nexen specjalizuje się w produkcji opon klasy ekonomicznej. Jednak warto nie dać się zwieść przeświadczeniu, że tanie opony nie mogą być dobre. Ogumienie danej marki charakteryzuje się dobrą jakością i wysokimi osiągami w zamian za przystępną cenę. Nexen Winguard został stworzony z myślą o codziennej jeździe w warunkach miejskich.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Opony stworzone specjalnie do zimowych warunków pogodowych

Opony zostały stworzone do jazdy na zaśnieżonej i oblodzonej drodze. Dany model posiada kierunkową rzeźbę bieżnika, podzieloną na kilka części, z których każda odpowiada za inne wskaźniki. Wewnętrzna część, wyposażona w specjalnie zaprojektowaną sieć rowków obwodowych i lameli (nacięć) ma za zadanie sprawne odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowego spod kół. Zewnętrzna część jest odpowiedzialna na dobrą przyczepność. Wpływa na nią również mieszanka krzemionkowa, użyta przy produkcji opon. Została ona dobrana w taki sposób, aby zachowywać swoje właściwości nawet w niskiej temperaturze, w związku z czym pozostaje elastyczna, a jazda staje się bardziej stabilna. Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych czynników przy wyborze opon zimowych.

Porównaj do 4 produktów:

18
18
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry