Wybrane filtry

Opony Nexen N blue HD Plus

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Nexen N'Blue HD Plus – charakterystyka

Są to letnie opony koreańskiej firmy Nexen, przeznaczone do samochodów osobowych. Ogumienie Nexen N'Blue HD Plus należy do klasy ekonomicznej, co oznacza, że sa one oponami z najniższej półki cenowej i charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości. W zależności od rozmiaru, w testach z kilku ostatnich lat uzyskały ocenę zadowalającą i oraz wzorową. Jest to następca modelu N'Blue HD, które posiadają pozytywne opinie wśród użytkowników, zwłaszcza pod względem bezpieczeństwa jazdy. Jeśli jeszcze nie posiadasz opon letnich, najwyższy czas pomyśleć nad zakupem i wybrać odpowiedni model.

Opony letnie – ochrona przed aquaplaningiem

Nexen N'Blue HD Plus posiada innowacyjny bieżnik asymetryczny, który dobrze odprowadza wodę i skutecznie chroni przed zjawiskiem aquaplaningu. Nowoczesna budowa bieżnika sprawia, że w danym modelu udało się skrócić drogę hamowania na mokrej nawierzchni, a, co za tym idzie, oraz zwiększyć stabilność prowadzenia pojazdu. W danym modelu zastosowano nowoczesną, poszerzoną budowę rowków obwodowych, dzięki czemu lepiej jest odprowadzana woda. Samochód zyskuje lepszą przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej drodze. Prowadzenie auta jest bezpieczniejsze i kierowca będzie pewniej czuł się za kierownicą. Dodatkowo zastosowano masywniejsze bloki bieżnika, co zwiększa bezpieczeństwo i stabilnośc jazdy podczas hamowania i nagłych manewrów, takich jak zmiana pasa.

Dlaczego opony Nexen?

Przy tworzeniu Nexen N'Blue HD Plus wykorzystano system trzech szerokich żeber bieżnika, idących wzdłuż całej opony. Żebra sa poprowadzone niezależnie od siebie i mają za zadanie usztywnić konstrukcję przy jeździe na wysokich prędkościach. Wpływa to pozytywnie na komfort prowadzenia naszego auta. Dany model jest przyjazny środowisku. Wykorzystano w nim nowoczesne tworzywo, odpowiedzialne za przyczepność na mokrej nawierzchni i niski opór toczenia. W związku z tym zmniejszamy zużycie paliwa, co jednocześnie pozwala nam zaoszczędzić. Dodatkowa ochrone przed uszkodzeniami i deformacją daje nam umieszczony w oponie specjalny karkas.

Opony letnie Nexen N'Blue HD Plus cieszą się pozytywnymi opiniami klientów, którzy zwracaja uwagę na wysoki stopień bezpieczeństwa i komfort podczas jazdy. Marka Nexen to jedna z najlepszych koreańskich marek, specjalizujących się w produkcji opon klasy ekonomicznej.

Porównaj do 4 produktów:

251
Jeszcze 20 wyników
251
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry