Wybrane filtry

Opony Nexen N blue 4 Season

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Nexen N Blue 4 Season – charakterystyka

Nexen N Blue 4 Season to opony całoroczne, przeznaczone do samochodów osobowych mniejszych lub średnich rozmiarów. Opony całoroczne będą dobrym wyborem dla osób, użytkujących auto w umiarkowanych warunkach pogodowych oraz dla tych, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy co sezonową wymianą opon. Nexen to Koreańska firma, produkująca opony klasy średniej. Charakteryzują się one optymalną ceną w stosunku do dobrej jakości.

Dzięki swojej budowie opony te charakteryzują się dobrą przyczepnością i stabilnością kierowania. Opór toczenia w tym modelu jest średni, co wpływa również na zużycie paliwa. W testach zostało ono ocenione na literę E.

Budowa opon całorocznych

Opona została wyposażona w kierunkowy bieżnik i trójwymiarowy blok szczelinowy, co ma odpowiadać za sztywność opon. Nadają się one nie tylko na suche nawierzchnie, ale sprawdzą się dobrze również w deszczową pogodę. System rowków skutecznie odprowadza wodę, błoto i zanieczyszczenia spod opon, co pomaga zapobiec zjawisku aquaplaningu. Nexen N Blue 4 Season posiadają system lameli (nacięć na całej powierzchni opon, dzięki którym osiagamy lepszą przyczepność w każdych warunkach pogodowych i na różnego rodzaju podłożu. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu lameli zyskujemy również krótszą drogę hamowania. Daje nam to większy komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy, co jest jednym z najważniejszych czynników przy doborze opon.

Porównaj do 4 produktów:

87
Jeszcze 20 wyników
87
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry