Wybrane filtry

Opony Nexen Winguard SnowG WH2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Nexen Winguard Snow’G Wh2

Kupno opon zimowych powinno wiązać się z kilkoma czynnikami. Przede wszystkim należy określić rodzaj potrzebnych opon i miejsce użytkowania. Oponę najlepiej dobrać do pojazdu oraz do klimatu, w jakim spędzać będziemy w pojeździe najwięcej czasu zimą. Coraz więcej marek wypuszcza na rynek nowe modele opon, udoskonalone wersje swoich poprzedników, co oznacza, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Opony Nexen Winguard Snow’G Wh2 to zimowy model, przeznaczony dla samochodów osobowych zarówno mniejszych, jak i większych oraz tych o mocniejszych silnikach. Opona posiada wysoki stopień bezpieczeństwa. Była testowana na śniegu i otrzymała symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), gwarantujący odpowiedni stopień przyczepności.

Najważniejsze czynniki

Opona Nexen Winguard Snow’G Wh2 została wyposażona w kierunkową rzeźbę bieżnika. Jest to najczęściej wybierane rozwiązanie przy produkcji opon zimowych ze względu na najwyższy stopień stabilności przy prowadzeniu pojazdu. Kierunkowy bieżnik posiada indywidualnie zaprojektowane rzeźbienia dla każdej opony w samochodzie, w związku z czym nie można ich zamieniać miejscami. Wśród innych opon zimowych Nexen wyróżniają się wysoką stabilnością na śniegu. Są niesamowicie przyczepne w każdym warunkach zimowych. Posiadają krótszą drogę hamowania w stosunku do swoich konkurentów w tej samej klasie.

Wszystkie osiąnięcia opon Nexen Winguard Snow’G Wh2 są możliwe dzięki zastosowaniu trójwymiarowych lameli, czyli nacięć na całej powierzchni opony. Zostały one zaprojektowane w kształcie litery «V» i usytuowane w taki sposób, aby łatwo usuwać śnieg spod kół. Nacięcia pozwalają na dosłowne wgryzanie się opony w śnieg, co dodatkowo zwiększa poziom sterowności.

Budowa bieżnika wpływa również na zapobieganie pojawiania się zjawiska aquaplaningu. Woda i zanieczyszczenia są sprawnie usuwane spod kół, dzięki czemu samochód nie wpada w poślizg, a kierowca zachowuje kontrolę nad pojazdem. Budowa lameli sprzyja również szybszemu osuszaniu. Korpus opony został dodatkowo wzmocniony, co zapobiega uszkodzeniom mechanicznym, zwłaszcza przy jeździe na wysokich prędkościach. Dzięki wszystkim użytym innowacjom udało się skrócić drogę hamowania, zwłaszcza na zaśnieżonej drodze.

Ceny opon Nexen Winguard Snow’G Wh2

Nexen to marka z Korei Południowej, specjalizująca się w produkcji opon klasy średniej. Wyroby z tej półki charakteryzują się dobrą jakością i optymalną ceną. Jest to klasa, najczęściej wybierana przez kierowców głównie ze względu na idealny stosunek ceny do jakości. Wyroby te są produkowane z dobrej jakości materiałów i gwarantują bezpieczeństwo oraz komfort podczas jazdy. Cena modelu może się różnić w zależności od aktualnych promocji i miejsca zakupu. Kup opony Nexen Winguard Snow’G Wh2, zanim zaskoczy Cię zima. Przed zakupem należy upewnić się, jaki rozmiar pasuje do naszego auta.

Porównaj do 4 produktów:

67
Jeszcze 20 wyników
67
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry