Wybrane filtry

Opony Nexen CP321

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Całoroczne opony dostawcze Yokohama Geolandar A T G015 – charakterystyka

Yokohama Geolandar A T G015 to całoroczne opony samochodowe, przeznaczone do aut dostawczych. Dany model dzięki swojej unikalnej budowie zapewni odpowiednie osiągi przez cały rok bez względu na pogodę. Jest dobrym wyborem dla kierowców, ceniących sobie wygodę, nie zamierzających zmieniać opon co sezon, a jednocześnie oczekujących najwyższej jakości i wysokich osiągów klasy premium.

Opony charakteryzują się unikalną budowa bieżnika. Ma on asymetryczną rzeźbę. Boli bieżnika zostały zaprojektowane na wzór piramidek o trójwymiarowym kształcie. Takie rozwiązanie zostało zastosowane z myślą o podwyższeniu wytrzymałości opon. Są one niezwykle mocne i odporne na uszkodzenia. Doskonale sprawdzają się nawet pod dużym naciskiem samochodów dostawczych.

Agresywna budowa bieżnika a obciążenie aut dostawczych

Wewnętrzne rowki obwodowe dbają o odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowe, co jednocześnie zapobiega powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Takie rozwiązanie sprawia, że jazda jest bezpieczna bez względu na pogodę i porę roku. Sieć głębokich rowków poprzecznych dba o doskonałą przyczepność na każdym rodzaju drogi. W związku z tym łatwiejsze będzie pokonywanie trudnych manewrów, takich jak ostre zakręty lub nagła zmiana pasa. Nacięcia (lamele) na zewnętrznych blokach opony dbają o stabilność jazdy zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Agresywna budowa bieżnika to dobry wybór dla opon całorocznych, optymalizuje zachowanie opon nawet przy dużym obciążeniu.

Porównaj do 4 produktów:

7
7
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry