Wybrane filtry

Opony Uniroyal RainSport 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Uniroyal Rainsport 2 – charakterystyka

Uniroyal Rainsport 2 to ltnie opony, przeznaczone do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy oraz samochodów sportowych. Ich cena plasuje się na średniej półce, otrzyujemy za nią optymalnie dobre osiągi. W testach z ostatnich lat ogumienie otrzymało pozytywne opinie.

Firma Uniroyal specjalizuje się w produkcji opon, które mają za zadanie dobrze radzić sobie na śliskich i mokrych nawierzchniach. W związku z tym zastosowano innowacyjną budowe bieżnika. Model Uniroyal Rainsport 2 posiada kierunkową rzeźbę bieżnika o unikalnej budowie. Taki wybór przy projektowaniu został poparty myślą o sprawniejszym odprowadzaniu wody, co zapobiega powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Unikalny system rowków obwodowych w kształcie litery „V” i sieć trójwymiarowych lameli jednocześnie podwyższa stopień przyczepności, dzięki czemu jazda w trudnych warunkach staje się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Kierunkowy bieżnik a równomiernie ścieranie się opon

Budowa rowków wpływa również na zwiększenie współczynnika przylegania opony do podłoża oraz równomierne rozprowadzenie nacisku na całą powierzchnię opony. Dzięi temu ogumienie ściera się równomiernie i powoli, co pozwala na długie korzystanie z jego osiągów. Model Uniroyal Rainsport 2 został stworzony na bazie mieszanki krzemionkowej Red-Hot, która zachowuje swoje właściwości nawet w deszczowa pogodę oraz dba o przyczepność w każdych warunkach i na każdym rodzaju nawierzchni.

Porównaj do 4 produktów:

2
2
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry