Wybrane filtry

Opony Uniroyal RainExpert

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Uniroyal RainExpert - inspirowana skórą rekina, doskonałe parametry

Firma Uniroyal jest częścią grupy Continental, co przynosi firmie nie tylko wsparcie finansowe, ale także i technologiczne. Samo przyłączenie do grupy oponiarskich gigantów miało miejsce w roku 1979. Szczególnej uwadze zasługuje opona klasy premium Uniroyal RainExpert, która, jak sama nazwa wskazuje, świetnie sprawdza się na mokrej nawierzchni. Oponę wypełniają podłużne zgrubienia, które, według producenta, przypominają swoją budową skórę rekina (shark skin technology SST). Producent zdecydował się na zastosowanie w tym modelu kombinacji bieżnika asymetrycznego i kierunkowego. Celem, który chcieli osiągnąć konstruktorzy było maksymalnie najefektywniejsze odprowadzanie wody, co dzięki dodatkowym szczelinom wodnym udało się bardzo dobrze. Co ciekawe, opona zaprojektowana została w taki sposób, aby mimo zużycia, woda odprowadzana była równie dobrze. Najlepsza cena tego modelu tylko na naszej stronie. Postaw na bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych, którego cena jest nie do zmierzenia. Zaufaj deszczowemu ekspertowi, letnie oponie premium RainExpert . Zamów zestaw opon Uniroyal już dziś!

Uniroyal RainExpert zapewnia maksymalnie krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Najważniejsza dla zdolności hamowania jest budowa klocków gumy. W oponie RainExpert zostały one skonstruowane w taki sposób, aby w momencie hamowania przylegały one całą lub prawie całą powierzchnią, a nie stykały się wyłącznie swoją krawędzią z nawierzchnią. Dla kierowców coraz ważniejszą rolę odgrywa generowany przez oponę hałas. Opona RainExpert, w całym cyklu swojego życia, generuje dużo niższy hałas zewnętrzny, niż podobnej klasy produkty konkurencji. Opona marki Uniroyal cechuje się także bardzo wysoką odpornością na zjawisko aquaplaningu. Dzięki bieżnikowi wzorowanemu na skórze rekina woda podlega mniejszym turbulencjom, dzięki czemu łatwiej jest odprowadzana na zewnątrz opony. Mimo że przepisy pozwalają na jazdę na oponach z głębokością bieżnika nie mniejszą niż 1,6 mm, znaczniki na oponie RainExpert znikną już przy głębokości 3mm - w tym momencie powinniśmy już wymienić opony na nowe. Pamiętać należy, że taka opona znacznie gorzej odprowadza wodę.

Uniroyal RainExpert - prawdziwy ekspert na deszczową pogodę

Już teraz zamów wymarzone opony na naszej stronie internetowej Tanie-opony.pl. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia i wysyłkę, oraz naprawdę fachowe porady. Nie czekaj z wymianą opon, bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest najważniejsze. Najniższe ceny opon na rynku tylko u nas.

Porównaj do 4 produktów:

9
9
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry