Wybrane filtry

Opony Uniroyal MS Plus 77

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Niezwykle interesujące opony Uniroyal MS PLUS 77

Uniroyal to bardzo popularna w Europie marka ogumienia, która od 1979 roku rozwija się jako część niemieckiego Continental - jednego z wiodących na światowym rynku koncernu produkującego opony. Wśród jej produktów można znaleźć przede wszystkim opony do samochodów osobowych, a na szczególną uwagę zasługują Uniroyal MS PLUS 77, czyli jedne z jej najbardziej popularnych opon zimowych. To właśnie one na przestrzeni ostatnich lat zyskują niezwykle przychylne opinie wśród kierowców i ekspertów z zakresu opon i ich jakości. Wyróżnia je nie tylko najlepsza cena, lecz także bardzo wysoka jakość. Dzięki starannie dobranej mieszance komponentów, zużywają się niezwykle powoli i co bardzo istotne, równomiernie. Do tego dochodzi ich niewyobrażalna umiejętność dopasowywania się do szybko zmieniających się warunków na drodze oraz deszczowej pogody. Jeśli interesują cię sprawdzone opony, które wyróżnia nie tylko dobra cena, na pewno nie powinny one umknąć twojej uwadze - sprawdź je już teraz.

Uniroyal MS PLUS 77 to bardzo dobre opony na zimę. Dostępne są w rozmiarach od 15 do 19 cali i idealnie sprawdzą się w przypadku samochodów osobowych i SUV. Są to opony klasy średniej, co oznacza, że charakteryzuje je bardzo dobra cena oraz jakość zapewniająca optymalne osiągi bez względu na temperaturę czy typ nawierzchni. Ich cechą charakterystyczną jest starannie zaprojektowany innowacyjny bieżnik kierunkowy z rowkami w kształcie litery V, czyli element, w który powinny być wyposażone każde porządne opony zimowe. Jego podstawowym zadaniem jest odprowadzanie nadmiernych ilości wody oraz znaczące skracanie drogi hamowania, co okazuje się szczególnie ważne i przydatne w sezonie jesienno-zimowym. Co więcej opony te są bardzo wytrzymałe i odporne, bardzo dobrze dostosowują się ro różnych warunków i typów nawierzchni, a także zapewniają optymalną przyczepność do drogi, dzięki czemu kierowanie pojazdem osobowym lub SUV staje się jeszcze bardziej przyjemnym doświadczeniem.

Poznaj możliwości opon Uniroyal MS PLUS 77

Jak wybrać idealne opony? Na co szczególnie zwracać uwagę? Na Tanie-opony.pl przedstawiamy ci najbardziej popularne ogumienie w najlepszych cenach. Wystarczy, że porównasz kilka pozycji, aby spośród nich z łatwością wybrać tę najlepszą dla siebie. Przekonaj się o tym już teraz.

Porównaj do 4 produktów:

4
4
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry