Wybrane filtry

Opony Uniroyal AllSeasonExpert 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Bridgestone Potenza S001 – charakterystyka

Bridgestone Potenza S001 to letnie opony samochodowe, przeznaczone do samochodów osobowych zwykłych i sportowych średniej i wysokiej klasy. Zajęły wysokie miejsca w testach z poprzednich kilku lat. Są to opony klasy premium. Oznacza to, że ich cena jest wysoka, a w zamian otrzymujemy najwyższą jakość wykonania i najlepsze możliwe osiągi.

Opona została nieco zwężona. W związku z tym posiada niskie opory toczenia, dzięki czemu jest cicha zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie. Pozwala nam to również zmniejszyć zużycie paliwa.

Asymetryczny podział bieżnika i jego funkcje

Budowa bieżnika w danym modelu została oparta o asymetryczną technologię. Takie rozwiązanie jest najlepszym przy tworzeniu opon letnich. Opony zostały podzielone na dwie części. Zewnętrzna część, wyposażona w sieć lameli (nacięć) oraz specjalnie usztywnione klocki barkowe zapewnia dobrą przyczepność. Dzięki temu kierowca może czuć się bardziej komfortowo podczas pokonywania trudnych manewrów, takich jak nagłe hamowanie, ostre zakręty czy zmiana pasa. Sztywne klocki boczne mają na celu skrócenie drogi hamowania i zwiększenie panowania nad samochodem w trudnych sytuacjach.

Wewnętrzna część bieżnika posiada asymetryczny system skośnych, dosyć rzadko położonych rowków, które chronią przed pojawieniem się zjawiska aquaplaningu. Pomagają skuteczniej odprowadzać wode i zanieczyszczenia spod kół. Centralne żebro wspomaga stabilność przy jeździe na wysokiej prędkości.

Porównaj do 4 produktów:

77
Jeszcze 20 wyników
77
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry