Wybrane filtry

Opony Uniroyal

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Uniroyal - made in Germany

Nazwa Uniroyal jest synonimem opon deszczowych i jest od roku 1979 znakiem towarowym firmy Continental AG z Niemiec, najstarszej niemieckiego producenta opon Premium. Początki marki pochodzą od belgijskiego producenta wyrobów gumowych Englebert, który od 1895 roku produkował między innymi opony Continental. Pod koniec roku 1950 Englebert zawiera spółkę z Uniroyal Inc.

Opony Uniroyal na mokrej nawierzchni

Na początku 1960 opracowane zostały opony Uniroyal Inc., które wykazują najwyższą wydajność, zwłaszcza na mokrej nawierzchni. Profile opony zostały specjalnie zoptymalizowane do odprowadzania wody i pozwalają na krótką drogę hamowania w aquaplaningu. Dzięki przejęciu europejskich operacji Uniroyal Inc. przejął firmę Continental jak również markę doskonałych opon deszczowych.. Od końca 1970 roku technologia opon Uniroyal opracowana jest wyłącznie przez Continental.

Opony Uniroyal do samochodów osobowych

Continental z własnymi jednostkami badawczo-rozwojowymi gwarantuje, że opony sprawdzą się doskonale zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. W testach opony Uniroyal zwykle wypadają jako szczególnie zalecane, jako opony do samochodów typu SUV oraz aut wyższej klasy producent często nawet zostaje zwycięzcą testu.

Od końca 1970 roku Uniroyal to głównie deszczowe opony klasy premium z atrybutem made in Germany.

Porównaj do 4 produktów:

542
Jeszcze 20 wyników
542
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry