Wybrane filtry

Opony Maxxis Minion DHF

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Marka


Sprzedawca


Opony Maxxis Minion Dhf

Opona Maxxis Minion Dhf została stworzona specjalnie z myślą o jeździe w terenie. Jej specyficzna budowa została zaprojektowana tak, aby jazda była, przede wszystkim, bezpieczna, ale także komfortowa na każdym rodzaju nawierzchni. Maxxis to firma oponiarska, zajmująca się tworzeniem opon rowerowych. Użytkownicy cenią sobie szczególnie dobry stosunek jakości do ceny. Odpowiednie właściwości opony plus atrakcyjna cena powodują, że wielu rowerzystów decyduje się właśnie na kupno tego modelu.

Cechy opony Maxxis Minion Dhf

Dany model powstał dla zwolenników jazdy DH i tych, którzy lubią freeride. Nie ważne, w jakich warunkach jeździsz, Maxxis Minion Dhf poradzą sobie świetnie zarówno na prostej drodze, jak i w zabłoconym terenie. Specyficzna budowa sprzyja pokonywaniu niewygodnych zakrętów oraz jeździe na grząskim gruncie. Bieżnik został zaprojektowany w taki sposób, aby klocki w jego środkowej części były wyprofilowane tak, że sprawiają wrażenie ściętych do kierunku jazdy. Opona jest niesamowicie trwała i wytrzymała na czynniki zewnętrzne ze względu na zastosowany w niej podwójny oplot. Teraz korzenie i inne niespodzianki w terenie nie są już straszne, a uszkodzenia mechaniczne należą do rzadkości.

Niektórzy decydują się na niższe ciśnienie w oponach. W przypadku Maxxis Minion Dhf jest to jak najbardziej możliwe. Bardzo wytrzymałe boczne ściany pozwalają na bezpieczną jazdę nawet przy niskim ciśnieniu. Przy produkcji danego modelu użyto technologii EXO Protection bocznych ścianach. Znajduje się to w miejscu, w którym nie ma już bieżnika i zapobiega to przebiciu się opony. Rozwiązanie 2PLY oznacza, że użyto nylony, który zbiera i trzyma całość w ryzach. Niektóre wersje posiadają Dual 2PLY, co oznacza, że warstwa ta jest jeszcze dodatkowo wzmocniona.

Maxxis Minion Dhf rozmiary

Opona dostępna jest w wielu popularnych rozmiarach. W zależności od tego, który wybierzemy, różnią się one nieco zastosowanymi technologiami. Niektóre wersje opony posiadają wersję bezdętkową, oznaczoną skrótem TR, czyli Tubeless Ready. Rozwiązanie ST, czyli Super Tacky oznacza, że opona została wyprodukowana przy użyciu miękkiego materiału, który zwiększa poziom przyczepności podczas jazdy w terenie.

Maxxis Minion Dhf cena

Cena danego modelu nie należy do najwyższych. Kup Maxxis Minion Dhf, a przekonasz się o jej nienagannych właściwościach. Opona została zaprojektowana tak, aby wywołać u rowerzysty uczucie wgryzania się w podłoże. Oznacza to większą przyczepność, a co za tym idzie wyższy poziom komfortu i kontroli nad rowerem. Niektóre modele są wyposażone w technologię Dual. Oznacza to, że bieżnik został zaprojektowany na bazie dwóch mieszanek gum. Jedna, twardsza, na środku opony, umożliwiająca lepsze prowadzenie, oraz miękka po bokach, która jest odpowiedzialna za trudne i nagłe manewry.

Porównaj do 4 produktów:

20
20
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry