Wybrane filtry

Opony Maxxis Ardent

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Marka


Sprzedawca

Opony rowerowe Maxxis Ardent

Maxxis to firma oponiarska, istniejąca na rynku już ponad 50 lat. Przez cały ten czas specjaliści, zajmujący się produkcją opon rowerowych dbali o to, aby ich wyroby miały jak najlepszą jakość i były wytrzymałe bez względu na sposób użytkowania. Z opon tej marki korzystają zwłaszcza wielbiciele rowerów trekkingowych, ale także Ci, jeżdżący na BMX czy pokonujący trasy downhill. Maxxis to przede wszystkim dobra jakość, ale także bezpieczeństwo jazdy, a to właśnie ten czynnik powinien grać główną rolę. W doborze opon rowerowych.

Cechy Maxxis Ardent

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś z danego modelu, albo, co gorsza, w ogóle z opon Maxxis, powinieneś dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Jeśli ich charakterystyka cię przekona, kup Maxxis Ardent i przekonaj się na własnej skórze, skąd biorą się tak dobre opinie o wyrobach tej firmy. Maxxis Ardent posiada wzmocnione ścianki boczne. Ma to na celu zapobiegnięcie uszkodzeń mechanicznych, takich jak przetarcia czy przebicia opony podczas jazdy przy szybkiej prędkości lub na nierównej nawierzchni. Opony zostały dodatkowo wzmocnione, co jest jedną z ich głównych zalet. Dzięki temu można pokonywać ostre zakręty nawet przy większej prędkości i czuć się w pełni bezpiecznie. Opony zużywają się bardzo wolno, co daje możliwość cieszyć się ich właściwościami niejeden sezon.

Opony dostępne są w kilku wersjach, w zależności od przeznaczenia. Jedną z nich jest Exception Series, technologia dla osób, które potrzebują wytrzymałej opony, która wytrzyma każdy zakręt. Opony te posiadają również niskie opory toczenia, co wpływa na zachowanie odpowiedniej prędkości, jak również na wolniejsze zużycie materiału. Wersja EXO Protection jest najwytrzymalszą opcją wsród wszystkich opon Maxxis Ardent. Oprócz tego charakteryzuje się lekkością, co daje komfortową jazdę w każdych warunkach.

Maxxis Ardent cena

Opony Maxxis charakteryzują się doskonałą jakością i najlepszymi materiałami. Wpływa to na cenę, w związku z czym nie jest ona najniższa. Jednak warto zdecydować się na zakup tego modelu i przekonać się o jego właściwościach. Opony tworzone są na bazie kilku różnych mieszanek gum. Trójskładnikowa mieszanka 3C Triple Compound również zmniejsza opory toczenia, zwłaszcza na zakrętach. Rozwiązanie Skinwall zapobiega przebiciu się opony nawet przy jeździe w trudnych warunkach. Oznacza to, że zakup Maxxis Ardent jest zakupem na lata.

Porównaj do 4 produktów:

7
7
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry