Wybrane filtry

Opony Cooper Weather-Master WSC

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe terenowe Cooper Weather Master Wsc

Cooper Weather Master Wsc to zimowe opony terenowe, przeznaczone dla samochodów z większą pojemnością silnika, tych typu SUV i z napędem na 4 koła. Przy wyborze opon zimowych należy przede wszystkim określić rodzaj nawierzchni i klimatu, w którym będziemy spędzali najwięcej czasu za kierownicą. Dany model sprawdzi się doskonale zarówno do jazdy po mieście na codzień, jak i w terenie, na drogach nieasfaltowych, żwirowanych i zaśnieżonych. Opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Jest to bardzo ważny czynnik, gdyż dany symbol oznacza, że była ona testowana w warunkach zimowych i posiada wysoki stopień przyczepności, spełniający warunki Europejskie. Jeśli więc nie jesteśmy pewni, czy będzie dobrym wyborem, wątpliwości odnośnie przyczepności i bezpieczeńtwa jazdy na lodzie i śniegu zostają obalone.

Dlaczego Cooper Weather Master Wsc do odpowiednia opona?

Dany model jest przystosowany do jazdy w trudnych warunkach i został stworzony specjalnie do dróg nieasfaltowych. Dzięki temu nie należy martwić się o stabilność prowadzenia i bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i pasażerów podczas jazdy. Cooper Weather Master Wsc posiada kierunkową rzeźbę bieżnika, która najlepiej sprawdza się w przypadku opon zimowych. Kierunkowy wzór bieżnika gwarantuje wysoką przyczepność na każdej nawierzchni, a opona przylega do podłoża możliwie największą częścią swojej powierzchni. Dzięki temu pokonywanie trudnych manewrów, jak ostre zakręty czy nagłe hamowanie staje się prostsze.

Na całej powierzchni opony znajdują się lamele, czyli rowki o różnej szerokości, głębokości i kącie nachylenie. Rowki odpowiadają za dobrą trakcję na różnych rodzajach nawierzchni. W centralnej części opony znajdują się rowki wzdłużne, które mają za zadanie odprowadzać wodę i śnieg spod kół i jednocześnie zapobiegać wpadnięciu w poślizg.

Cena Cooper Weather Master Wsc

Cooper to firma, która tworzy opony klasy średniej. Takie wyroby posiadają najlepszy stosunek jakości do ceny, dlatego są chętnie wybierane przez kierowców dróg Europejskich. W dodatku opona jest wytrzymała na niskie temperatury i posiada pozytywne opinie zadowolonych użytkowników.

Porównaj do 4 produktów:

39
Jeszcze 19 wyników
39
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry