Wybrane filtry

Opony Cooper

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Cooper

Cooper to amerykański producent opon z wieloletnimi tradycjami. Marka ta zalicza się do jednych z najbardziej znanych na rynku i obecnie eksportuje swoje produkty do 60 krajów, w tym do Europy.

Powodzenie z tradycjami

Cooper produkuje od roku1914 opony samochodowe na rynek amerykański. Specjalizuje się w produkcji opon do samochodów osobowych, furgonetek, samochodów typu SUV i Pickup, które w USA są bardzo popularne. W Europie samochody te cieszą się również coraz większą popularnością, tak więc opony firmy Cooper również tutaj znajdują coraz więcej odbiorców. Opony samochodowe tej amerykańskiej firmy są oczywiście przystosowane do rynku europejskiego i mogą być montowane w większości warsztatów samochodowych.

Powodzenie dzięki innowacji

Cooper jest wiodącym producentem opon samochodowych w amerykańskim sporcie motorowym: są stosowane przy wyścigach Formuły 1 czy A1 Grand Prix. Zebrane doświadczenia w sportach ekstremalnych wpływają na innowacyjne rozwiązania w zwykłych oponach samochodowych, co pozwala na produkcję opon na najwyższym poziomie.

Kto się decyduje na zakup opon firmy Cooper, decyduje się na wysoką jakość za korzystną cenę. Firma Cooper z siedzibą w Ohio specjalizuje się przede wszystkim w produkcji opon do furgonetek, samochodów typu SUV i Pickup i od wielu lat zalicza się do wiodących producentów opon na rynku.

Porównaj do 4 produktów:

505
Jeszcze 20 wyników
505
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry