Wybrane filtry

Opony Cooper Discoverer STT PRO

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie terenowe Cooper Discoverer STT Pro

Wybór opon terenowych to nie lada wyzwanie dla wielu kierowców samochodów typu SUV. Większość popularnych i lubianych firm na rynku zajmuje się produkcją opon różnego rodzaju, w tym tych, przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych lub dostawczych, a także takich z większym silnikiem i napędem na 4 koła. Cooper to często wybierana opcja, zwłaszcza przed kierowców europejskich, gdyż nadaje się doskonale do jazdy w klimacie umiarkowanym. Cooper Discoverer Stt Pro to opona przeznaczona zarówno do codziennej jazdy w warunkach miejskich, jak i w terenie, czyli na drogach nieasfaltowych, żwirowych i błotnistych. W każdych warunkach radzi sobie doskonale, przy tym zachowując swoje właściwości i gwarantując kierowcy i pasażerom bezpieczną i komfortowa jazdę.

Dlaczego warto wybrać Cooper?

Z oponami Cooper Discoverer Stt Pro nie trzeba będzie się bać trudnych warunków pogodowych i jezdnych. Specjaliści firmy Cooper przygotowali dla swoich użytkowników ogumienie na każdą okazję. Przy projektowaniu danego modelu użyto specjalnie dobraną rzeźbę bieżnika, która poradzi sobie nawet w trudnych warunkach. Szerokie bloki pozwalają na bezpieczną jazdę w terenie. Są one dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu wytrzymują wysokie obciążenia cięższego samochodu SUV. Oprócz tego są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz problemy jezdne. Opony posiadają głębokie rowki na całej swojej powierzchni. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie odpowiedniego poziomu przyczepności, zwłaszcza podczas jazdy na innych rodzajach drogi niż asfaltowa. Jednocześnie temu ulepszona została, co oznacza, że opony bardziej delikatnie reagują na każdy ruch kierownicy.

Rowki wzdłużne umieszczone są w centralnej części opony i mają zygzakowaty wzór. Zadaniem rowków jest odprowadzanie wody i zanieczyszczeń spod kół. Wpływa to również na zmniejszenie ryzyka powstania aquaplaningu i poślizgu na mokrej drodze. Mieszanka gum, z której skonstruowano Cooper Discoverer Stt Pro jest odporna na wysokie temperatury i nagłą zmianę pogody. Oprócz tego nacisk na całą powierzchnię opony jest umiarkowany, co oznacza, że ściera się ona równo i wolno.

Cena Cooper Discoverer Stt Pro

Cooper to firma, zajmująca się produkcją opon klasy średniej, To najczęściej wybierana opcja przez większość kierowców, głównie ze względu na najlepszy stosunek ceny do jakości. Opona ta świetnie sprawdzi się w każdych warunkach terenowych. Przekonaj się, że to prawda i kup Cooper Discoverer Stt Pro.

Porównaj do 4 produktów:

44
Jeszcze 20 wyników
44
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry