Wybrane filtry

Opony Cooper Discoverer AT3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Cooper Discoverer At3

Cooper Discoverer At3 to opony letnie, przeznaczone dla samochodów o większej mocy silnika, tych z napędem na 4 koła i typu SUV. Przy zakupie opon do mocniejszych samochodów należy zwrócić szczególną uwagę na ich wytrzymałość, przyczepność i osiągi oraz na to, w jaki sposób i z jakich materiałów zostały wykonane. Dany model Cooper to idealne ogumienie dla każdych warunków. Sprawdzi się doskonale zarówno do codziennej jazdy po mieście, jak i na drogach terenowych, błotnistych i nieasfaltowanych. Poradzi sobie w wymagających warunkach, jednocześnie zachowując swoje właściwości jezdne.

Wytrzymałość i bezpieczeństwo

Większość opon terenowych wyposażona jest w symetryczny bieżnik, ze względu na właściwości tego rodzaju rzeźby. Symetryczna budowa opony oznacza, że posiada ona dwie takie same połówki po obu stronach. To właśnie taka buda sprawdza się najlepiej przy jeździe terenowej i zachowuje najwyższy stopień bezpieczeństwa. Bieżnik został wyposażony w mocne i wytrzymałe klocki. Zaprojektowano je specjalnie z myślą o jeździe w niecodziennych warunkach, czyli w błocie, na wodzie lub nawierzchni z nierównościami i innej niż asfaltowa. Opony zachowują wysoki stopień przyczepności. Na całej powierzchni opony umiejscowione zostały specjalne szerokie rowki, odpowiedzialne za odprowadzanie wody i zanieczyszczeń spod kół. Dzięki temu udaje się zapobiec powstawaniu zjawiska aquaplaningu i, co za nim idzie, poślizgu na mokrej nawierzchni. Jazda na oponach Cooper Discoverer At3 jest nie tylko bezpieczniejsza, ale i bardziej komfortowa bez względu na warunki pogodowe, panujące na zewnątrz.

Wytrzymałość opony Cooper zawdzięczają użyciu specjalnie przygotowanej mieszanki gumowej. Jest ona odporna na wszelki warunki pogodowe i zachowuje swoje właściwości niezależnie od pogody. Nie nagrzewa się przy wysokiej temperaturze i zachowuje sztywność, tym samym nie zmieniając swojego kształtu podczas szybkiej jazdy. Opona dostosowuje się nagłych zmian pogodowych i warunków jezdnych, na przykład, przy nagłym przyspieszeniu. Optymalne rozłożenie lameli na całej powierzchni opony pozwala utrzymać satysfakcjonujący poziom przyczepności na każdej nawierzchni. Producenci zadbali to, żeby nacisk na oponę rozkładał się równomiernie. Tym samym udało się obniżyć opory toczenia i zmniejszyć spalanie paliwa. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu nacisku opona ściera się równomiernie i wolnie, a co za tym idzie, służy dłużej i zachowuje swoje właściwości przez wiele sezonów.

Ile kosztuje Cooper Discoverer At3?

Opony Cooper to produkt ze średniej półki. Charakteryzują się najlepszych stosunkiem ceny do jakości. Warto zwrócić uwagę na promocję, gdyż wtedy można je nabyć w atrakcyjnej cenie. Jeśli jeszcze nie znalazłeś idealnej opony letniej dla swojego samochodu terenowego, kup Cooper Discoverer At3 i sprawdź sam ich osiągi.

Porównaj do 4 produktów:

2
2
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry