Wybrane filtry

Opony Yokohama W.drive (V905)

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Yokohama W .drive V905

Wybór opon zimowych powinien być odpowiedzialną i zdecydowaną decyzją. Opony tego rodzaju powinny być odporne na zimowe warunki, czyli niskie temperatury, śnieg oraz lub jak również na nagłe i nieprzewidziane zmiany pogody. Przed zakupem warto dobrze rozeznać się wśród różnych modeli i wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. Kupując opony do użytkowania w Polsce warto zwrócić uwagę na te, które produkowane są specjalnie z myślą o użytkowaniu w klimacie umiarkowanym. Jeśli jeszcze nie próbowałeś opon Yokohama, spróbuj Yokohama W.drive V905, a przekonasz się, jak dobre mogą być osiągi tego ogumienia, a jazda na nim wygodna i komfortowa

Na co zwrócić szczególną uwagę?

Przed kupnem opon, zwłaszcza, jeśli są to opony zimowe należy dowiedzieć się, jaką mają rzeźbę bieżnika, gdyż ten czynnik gra bardzo ważną rolę w przyszłym użytkowaniu i utrzymaniu określonego poziomu jazdy. Mamy do wyboru trzy rodzaje bieżnika: kierunkowy, asymetryczny i symetryczny. Przy produkcji opon zimowych najczęściej używa się kierunkowego wzoru bieżnika, gdyż wypada on najlepiej w jeździe na oblodzonych i ośnieżonych drogach. Wzór bieżnika kierunkowego można porównać do «jodełki», która zwrócona jest do kierunku jazdy samochodu. Każda opona w bieżniku tego typu ma również swoje określone miejsce i nie można jej zamienić.

Szerokie rowki odpływowe umieszczone są na środku opony. Mają one za zadanie odprowadzać wodę i zanieczyszczenia, w tym błoto pośniegowe i wodę spod kół. Rowki te mogą mieć różną szerokość i głębokość. Oprócz rowków wzdłużnych na całej powierzchni opony umiejscowione zostały lamele. Są to nacięcia, które odpowiadają za stopień przyczepności, zwłaszcza na ośnieżonej drodze.

Yokohama W.drive V905 zostały stworzone ze specjalnie dobranej mieszanki gum z dodatkiem krzemionki i oleju pomarańczowego. Takie rozwiązanie ma na celu zachowanie właściwości opony w niskich temperaturach i złej zimowej pogodzie. Opona pozostaje elastyczna i nie sztywnieje pod wpływem mrozu.

Cena Yokohama W.drive V905

Yokohama W.drive V905 to opona stworzona dla aut osobowych średniej i wyższej klasy. Będzie idealnym rozwiązaniem na miarkowane zimy. Należy do klasy Premium, co gwarantuje wysoką jakość produktów. Cena danego modelu może różnić się w zależności od miejsca, lecz na ogół wynosi kilkaset złotych za sztukę.

Porównaj do 4 produktów:

4
4
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry