Wybrane filtry

Opony Yokohama Geolandar A/T (G015)

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony terenowe Yokohama Geolandar A T G015 – charakterystyka

Yokohama Geolandar A T G015 to letnie opony terenowe, przeznaczone do aut o większej mocy silnika, typu SUV oraz z napędem na 4 koła. To model dla zdecydowanych kierowców, oczekujących od opon najwyższej jakości wykonania oraz najlepszych osiągów. Opona spełnia amerykańskie wymogi odnośnie trwałości oraz zapewnia dobrą przyczepność również zimą.

Przy produkcji położono nacisk na najważniejsze właściwości opon terenowych: ochronę przed przebiciem oraz uszkodzeniami mechanicznymi, elastyczność w różnych warunkach pogodowych oraz stabilność na różnego rodzaju nawierzchni. Otrzymanie ich wszystkich jednocześnie zapewniło zastosowanie mieszanki gumowej z trzema różnymi polimerami. Kształt bieżnika został zaprojektowany tak, by ścierać się równomiernie, dzięki czemu nie tracą swoich właściwości nawet po długim okresie eksploatacji.

Najnowsze technologie przy produkcji opon terenowych

Yokohama Geolandar A T G015 posiada kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. Został on skonstruowany w sposób 5 rzędowy, czyli podzielony na 5 części, z czego każda oddzielona jest rowkiem obwodowym. Opony posiadają sieć głębokich rowków Edge Tech. Są to rowki o zróżnicowanym układzie i głębokości. Zostały zaprojektowane w szczególności dla większej kontroli nad pojazdem, zwłaszcza przy jeździe w trudnych warunkach na nieutwardzonej nawierzchni. Opony są sztywne i wytrzymałe, ich konstrukcja została wzmocniona stalowymi pasami. W połączeniu z chwytnymi lamelami 3D Yokohama Geolandar A T G015 zapewnia najwyższy poziom przyczepności.

Opony letnie Pirelli P6000 – charakterystyka

Pirelli P6000 to letnie opony samochodowe, przeznaczone do aut osobowych każdej klasy. Są to opony z półki premium, co oznacza, że charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz równie wysoką ceną.

Pirelli P6000 posiadają symetryczną budowę bieżnika. Głęboki rower obwodowy, położony w centralnej części bieżnika odpowiada za sprawne odprowadzanie wody, jednocześnie zapewniając ochronę przed pojawieniem się zjawiska aquaplaningu. Rowki poprzeczne, usytuowane na bocznych częściach opony tłumią hałas. Specjalnie zaprojektowana, falista forma zapewnia cichą pracę opon na zewnątrz, ale i również wewnątrz kabiny. System lameli (nacięć) odpowiada za wysoki stopień przyczepności w każdych warunkach pogodowych, na mokrej i suchej nawierzchni, a bieżnik szybko się osusza.

Wysoki poziom bezpieczeństwa priorytetem przy tworzeniu opon

Przy projektowaniu modelu Pirelli P6000 położono silny nacisk na komfort oraz bezpieczeństwo. Ich unikalna budowa skraca drogę hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Do produkcji opon użyto mieszanki gumowej, która pozwoliła znacznie zmniejszyć wagę ogumienia. W związku z tym udało się ograniczyć opory toczenia, a co za tym idzie, zmniejszyć ilość zużytego paliwa oraz ograniczyć emisję CO2. Przy tworzeniu opony określono optymalny jej styk z nawierzchnią. Dzięki temu podwyższono stopień przyczepności oraz stabilność przy pokonywaniu trudnych manewrów, takich jak nagłe hamowanie czy ostre zakręty.

Porównaj do 4 produktów:

103
Jeszcze 20 wyników
103
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry