Wybrane filtry

Opony Yokohama

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Yokohama

Firma została założona w Yokohama w 1917 roku. Od tego czasu minęło ponad 90 lat. To długi czas, podczas którego ten jeden z największych producentów opon był zaangażowany w intensywny rozwój i produkcję nowych opon. W roku 1969 Yokohama zaczął swoją działalność w Stanach Zjednoczonych. Tu znajdują się najnowocześniejsze centra rozwoju, gdzie powstają niektóre z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych opon świata. Ta innowacyjna technologia jest stosowana bezpośrednio z japońskich laboratoriów badawczych. To duża firma produkująca bezpieczne i sportowe opony.

Sport, komfort jazdy i bezpieczeństwo

Przez prawie cały wiek firma Yokohama dba, aby opony były jeszcze bezpieczniejsze, miały bardziej sportowy wygląd, ale także by były ekologiczne. Z sukcesem. Firma opracowała jedne z najlepszych opon samochodowych, które można znaleźć na rynku. Najlepszym tego dowodem są z pewnością samochody sportowe, które są wyposażone w opony Yokohama. Również w Niemczech firma stworzyła swoją sieć punktów sprzedaży.

Opony samochodowe dla każdego

S.drive, opony Yokohama zapewniają nie tylko wysoką stabilność, są także bardzo ciche. Blue Earth AE-01 dowodzi, że opona samochodu może uzyskać najlepszy wynik jednocześnie na suchej i mokrej nawierzchni.. Jest to udowodnione przez liczne badania, które zostały przeprowadzone w ekstremalnych warunkach. Opony tego typu są również oszczędne. W.drive V903 to opona zimowa, która została specjalnie opracowana dla klasy kompaktowej. Ma najlepszą trakcję w najgorszych warunkach atmosferycznych takich jak śnieg lub deszcz. Niski opór toczenia pozwala na mniejsze zużycie paliwa. Światowej sławy są również opony sportowe z serii Advan.

Z oponami Yokohama zawsze jesteś pewien, że jazda będzie sportowa i wygodna. Innowacyjna technika doskonałych opon samochodowych.

Porównaj do 4 produktów:

1958
Jeszcze 20 wyników
1958
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry