Wybrane filtry

Opony Yokohama Advan Sport (V105)

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Yokohama Advan Sport V105

Yokohama Advan Sport V105 to opony letnie, których jakość i osiągi doceniło już wielu kierowców z całego świata. Są one zaprojektowane tak, że nadają się świetnie do jazdy w klimacie umiarkowanym. To właśnie z tego powodu coraz więcej polskich użytkowników decyduje się na ten model, posiadający coraz więcej pozytywnych opinii.

Budowa opony

Przed zakupem jakiejkolwiek opony ważne jest, aby zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Najważniejszym z nich jest profil bieżnika, czyli rodzaj jego budowy. W danym modelu użyto asymetrycznej rzeźby bieżnika. Oznacza to, że opona podzielona została na dwie asymetryczne części. W centrum opony znajdują się rowki wzdłużne o odpowiedniej szerokości, które odpowiedzialne są za odprowadzanie wody spod czoła opony. Pozwala to na uniknięcie pojawienia się zjawiska aquaplaningu, który na mokrej drodze doprowadzić może nawet do poślizgu.

Cała powierzchnia opony jest również wyposażona w lamele (drobne nacięcia), które pełnią nie mniej ważne funkcje. Gęsto położona siatka lameli zarówno w centralnej części, jak i na bocznych ma za zadanie utrzymywać optymalny poziom przyczepności. Dzięki odpowiedniemu rozprowadzeniu lameli samochód ma dobrą trakcję zarówno na suchej, jak i mokrej drodze. Dzięki temu jazda w deszczu będzie łatwiejsza. Pokonywanie trudnych manewrów, jak nagłe hamowanie, wejście w ostry zakręt czy zmiana pasa w trudnych warunkach pogodowych będą jeszcze bezpieczniejsze.

Mieszanka, której użyto do produkcji Yokohama Advan Sport V105 posiada wysokie osiągi. Zachowuje odpowiedni poziom elastyczności w każdych warunkach, nie nagrzewa się w przypadku wysokiej temperatury lub nagłego podniesienia prędkości. Przy projektowaniu danego modelu rozłożono nacisk na całą jej powierzchnie, co pomaga panować nad autem, ale również obniża opory toczenia. Niskie opory toczenia to, przede wszystkim, mniejsze zużycie paliwa, ale również zredukowany hałas zarówno w kabinie, jak i na zewnątrz pojazdu.

Ile kosztują opony Yokohama?

Cena Yokohama Advan Sport V105 waha się w zależności od miejsca zakupu. Jest to opona klasy Premium, co oznacza, że charakteryzuje się wysoką ceną i najlepszymi osiągami. Jednak warto sprawdzić aktualne promocje i zakupić opony w atrakcyjnej cenie. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z opon Yohokama, kup Yokohama Advan Sport V105 i przekonaj się, jak dobrym jest rozwiązaniem.

Porównaj do 4 produktów:

40
Jeszcze 20 wyników
40
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry