Wybrane filtry

Opony Vredestein Wintrac Xtreme S

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Vredestein Wintrac X treme S

Vredestein Wintrac Xtreme S to opony zimowe, stworzone z myślą o samochodach osobowych kompaktowych i standardowych klasy średniej. Sprawdzą się dobrze, szczególnie w warunkach miejskich w klimacie umiarkowanym. Jest to często wybierany model wśród polskich kierowców właśnie ze względu na dobre osiągi i przystosowanie do warunków, panujących zimą w naszym kraju. Oponom niestraszna jest również nagła zmiana pogody, utrzymują swoje właściwości na odpowiednim poziomie, a jazda staje się bardziej bezpieczna i spokojna. Opony Vredestein posiadają symbol PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), która gwarantuje, że były one testowane na drogach ośnieżonych i spełniły wymogi Unii Europejskiej w kwestii przyczepności na śniegu.

Najważniejszy czynnik - bieżnik

Model Vredestein Wintrac Xtreme S posiada kierunkową rzeźbę bieżnika, najczęściej stosowaną w przypadku opon zimowych ze względu na najlepsze osiągi w takiej pogodzie. Każda opona z kierunkowym bieżnikiem ma swoje miejsce przeznaczenia, co oznacza, że nie można jej montować na innym kole. W centralnej części opony znajdują się rowki wzdłużne o odpowiedniej szerokości. Mają one za zadanie sprawne odprowadzanie wody i tym samym pozbycie się prawdopodobieństwa powstania aquaplaningu. Rowki na środku opony dbają również o redukcję drogi hamowania.

Siec lameli (nacięć na całej powierzchni opony) została zaprojektowana tak, aby sprawić się z jazdą w trudnych warunkach. W kierunkowym bieżniku są one umiejscowione w kształcie litery «V». Gęsto rozłożone lamele wbijają się w śnieg i powodują tarcie. Dzięki temu opona lepiej jedzie po śniegu i jest bardziej czujna na ruchy kierownicy. Lamele odpowiadają nie tylko za przyczepność, ale również za równomiernie rozłożenie nacisku na całą oponę. Poprawia to trakcję, a co za tym idzie, komfort jazdy oraz wpływa na równe ścieranie się opony. Zużywa się ona wolno, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości na dłużej. Na krawędzi opony znajdują się lamele w kształcie zygzaków. Takie rozwiązanie poszerza spektrum działania właściwości opony i ma na celu poprawę przyczepności na lodzie lub śniegu.

Cena Vredestein Wintrac Xtreme S

Vredestein to holenderska firma, zajmująca się produkcją opon klasy Premium. Charakteryzują się one najlepszą jakością i najwyższymi osiągami. Ich cena różni się w zależności od sklepu, jednak jest wyższa niż cena opon innych klas. Kup Vredestein Wintrac Xtreme S i wypróbuj ich możliwości.

Porównaj do 4 produktów:

7
7
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry