Wybrane filtry

Opony Vredestein Quatrac Pro

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Vredestein Quatrac Pro

Opony samochodowe należy wybierać głownie ze względu na model pojazdu oraz na jego przeznaczenie. Jeśli samochód ma być użytkowany w codziennych warunkach miejskich, warto zastanowić się nad oponami o wysokim stopniu przyczepności oraz dobrze odprowadzającymi wodę. Jeśli natomiast zamierzamy jeździć w dłuższe trasy i rozwijać większe prędkości, opony powinny być wytrzymałe i radzić sobie z nagłym nagrzewaniem się gumy. Wybór opon zależy także od klimatu, w którym mieszkamy. Ciekawą opcją jest kupno opon całorocznych. Posiadają one wiele plusów, ale największym zdecydowanie jest ten, że nie trzeba będzie martwić się o wymianę ogumienia co sezon. Należy jednak wybrać taki model, który spełni nasze oczekiwania oraz zapewni bezpieczną i długą jazdę, bez względu na okres użytkowania i warunki pogodowe.

Dlaczego warto zainwestować w opony Vredestein?

Kup opony Vredestein Quatrac Pro jeśli nie chcesz martwić się przez cały rok o jakość i właściwości ogumienia w twoim samochodzie. Ta holenderska marka istnieje na rynku już od 80 lat i wypuszcza opony, które cieszą się popularnością na całym rynku europejskim. Są one tworzone nie tylko z największą dbałością o szczegóły, ale również doskonale przystosowane do poruszania się przez cały rok w naszym klimacie. Wyjazd za granicę do jakiegokolwiek europejskiego kraju również nie będzie przeszkodą, Vredestein Quatrac Pro opony poradzą sobie w każdych warunkach, zarówno w ciepłe dni na suchej nawierzchni, jak i zimą na ośnieżonej drodze. Cena Vredestein Quatrac Pro nie należy do najwyższych, są to opony z półki średniej, najchętniej wybierane przez kierowców. Rozmiary Vredestein Quatrac Pro są dostępne na stronie internetowej, producent przewidział wiele opcji, dzięki czemu bez problemu można zakupić te najczęściej kupowane.

Specialiści z Italdesign Giugiaro zadbali o wizualną oprawę danego modelu, co sprawia, że chętnie kupują go kierowcy, którzy cenią sobie nie tylko jakość, ale także elegancki wygląd.

Wysoki stopień bezpieczeństwa

Obręcz barkowa została dodatkowo wzmocniona, co powoduje, że auto stabilniej pokonuje zakręty, pewniej również radzi sobie w trakcie nagłej zmiany pasa. Opony sprawują się doskonale przy jeździe, gdzie utrzymywane są na wyższe obroty silnika. Opona Vredestein Quatrac Pro posiada trzy żebra w części centralnej. Odpowiadają one za doskonałą trakcję. Opony reagują na każdy ruch kierownicą, dlatego prowadzenie jest czułe i instynktowne. Na całej powierzchni opony znajduje się system lameli (nacięć), odpowiedzialny za doskonałą przyczepność. Im większa powierzchnia styku opony z podłożem, tym wyższy stopień przyczepności. Wpływa to na jakość oraz bezpieczeństwo jazdy.

Rowki, ułożone w centralnej części opony mają za zadanie odprowadzanie wody. Pozwala to na zapobieganie powstawaniu zjawiska aquaplaningu, a w konsekwencji nie doprowadza do wpadnięcie w poślizg nawet przy wykonywaniu nagłych manewrów na mokrej albo ośnieżonej nawierzchni. Nacięcia mają różną szerokość oraz długość, dzięki czemu szybciej pozbywają się zanieczyszczeń oraz wody spod czoła opony, co skutkuje również szybszemu osuszaniu się kół.

Porównaj do 4 produktów:

101
Jeszcze 20 wyników
101
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry