Wybrane filtry

Opony Vredestein Ultrac Vorti

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Vredestein Ultrac Vorti

Vredestein Ultrac Vorti to opony letnie, przeznaczone do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Będą pasować do pojazdów zarówno kompaktowych, jak i standardowych rozmiarów. Vredestein to marka, znana wszystkim kierowcom w całej Europie. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i najlepszymi osiągami, posiadają wiele pozytywnych opinii zadowolonych użytkowników. Dany model został zaprojektowany z myślą o codziennej jeździe na asfaltowych drogach miejskich i to właśnie w takich warunkach sprawi się najlepiej. Utrzyma odpowiedni stopień przyczepności zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Dlaczego warto kupić Vredestein Ultrac Vorti?

Jest to opona z najwyższej półki jakościowej i posiada bardzo dobre wyniki testów. Z ostatnich lat. Opona ta została zaprojektowana na bazie asymetrycznego bieżnika. Dzieli się on na dwie, nierówne części. Część wewnętrzna wyposażona jest w rowki wzdłużne o odpowiednio dobranej szerokości i głębokości. Mają one za zadanie sprawne odprowadzanie wody spod czoła opony i tym samym zapobieganie powstawaniu uciążliwemu zjawisku, jakim jest aquaplaning. Oprócz tego na całej powierzchni opony umiejscowiona jest siatka lameli (małych rowków), odpowiadających za wysoki stopień przyczepności. Rowki mają różną długość, głębokość oraz kąt nachylenia. Asymetryczny bieżnik został zaprojektowany tak, aby maksymalnie największą powierzchnią przylegać do podłoża. Dzięki temu udaje się uzyskać dobrą przyczepność.

Budowa bieżnika Vredestein Ultrac Vorti sprzyja również dobrej trakcji i stabilnemu prowadzeniu pojazdu. Dzięki temu nie tylko kierowca, ale i pasażerowie mogą cieszyć się z komfortowej i bezpiecznej podróży. Dany model stworzono na bazie odpowiednio dobranej mieszanki gum, która zachowuje swoje właściwości nie tylko w średnich, ale i w wysokich temperaturach. Nie odkształca się i nie wpływają na jej stan i jakość zmienne warunki pogodowe. Równomierne rozłożenie nacisku na całą powierzchnię opony pozwoliło zmniejszyć opory toczenia. Oznacza to, przede wszystkim, oszczędność paliwa, ale również redukcję hałasu na zewnątrz, jak i wewnątrz kabiny.

Cena Vredestein Ultrac Vorti

Vredestein to firma, tworząca produkty klasy premium. Są to bezkonkurencyjne wyroby najlepszej jakości, jednak posiadają równie wysoką cenę. Jednak warto obserwować aktualne promocje na stronie, aby nabyć dany model w atrakcyjnej cenie. Kup Vredestein Ultrac Vorti i przekonaj się, że są warte swojej ceny i tego, co o nich mówią.

Porównaj do 4 produktów:

5
5
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry