Wybrane filtry

Opony Vredestein Wintrac Pro

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Vredestein Wintrac Pro

Wybór opon zimowych jest bardzo ważny z kilku powodów. Jednym z nich jest chęć zachowania komfortu jazdy przy pokonywaniu niektórych manewrów, jak zmiana pasa lub nagłe hamowanie, które zdarza się kierowcom w każdych warunkach. KOlejnym ważnym, jeśli nie najważniejszym czynnikiem jest utrzymanie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa na drodze. Tylko dobrze dobrane opony są w stanie zapewnić oba te wymagania. Należy je wiec dobrać nie tylko do rodzaju pojazdu, ale również do preferowanego stylu jazdy oraz klimatu, w jakim będą użytkowane. Vredestein tworzy opony najwyższej klasy dla najbardziej wymagających kierowców, którzy cenią sobie ich wyroby i ufają marce.

Dlaczego opony Vredestein Wintrac Pro ?

Vredestein Wintrac Pro przeszły wiele testów, w których otrzymały pozytywne wyniki. Posiadają w dodatku 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Jest to symbol nadawany oponom, które spełniły wszystkie wymagania odnośnie przyczepności na śniegu, jakie stawia przed producentami Unia Europejska. Oznacza to, że można ich spokojnie używać w naszych warunkach pogodowych, gdyż sprawdzą się zarówno na suchej nawierzchni, jak w zimniejsze dni z opadami śniegu. Dany model cechuje się skróconą drogą hamownia na mokrej drodze. Pozwala to na zachowanie bezpieczniejszej odległości między innymi pojazdami i przeszkodami na drodze. Opona zachowuje się doskonale przy większych prędkościach.

Budowa bieżnika Vredestein pozwoliła na otrzymanie dobrej przyczepności. Dzięki temu prowadzony pojazd jest bardziej sterowny i reaguje delikatniej na ruchy kierownicą, co oznacza, że łatwiej go kontrolować. Rowki kierunkowe przecinają się tak, aby zagwarantować doskonałe odprowadzanie zanieczyszczeń i śniegu, a co za tym idzie, zapobiegać poślizgom. Klocki, umiejscowione w nieco pochylony sposób pozwalają łatwiej pokonywać ostre zakręty.

Kup Vredestein Wintrac Pro

Cena Vredestein Wintrac Pro nie należy do najniższym, gdyż jest to ogumienie z najwyższej półki. Produkty premium mają najwyższą jakość i najlepsze osiągi, jednocześnie posiadając dosyć wysokie ceny. Opony te stworzone są głównie dla samochodów o większej mocy silnika. Cieszą się z nich wymagający kierowcy, chcący zapewnić sobie i pasażerom nie tylko wygodę, ale i spokojną jazdę. Wizualnie opony wyglądają bardzo modnie i nowocześnie. Będą więc świetną alternatywą dla tych, którzy zwracają uwagę na wygląd opon i chcą, aby ich samochód był rozróżniany w tłumie.

Porównaj do 4 produktów:

131
Jeszcze 20 wyników
131
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry