Wybrane filtry

Opony Hankook Kinergy 4S H740

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Hankook Kinergy 4s H 740

Opony całoroczne to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą zmieniać ogumienia co sezon. Są one coraz częściej wybierane przez kierowców, również w naszym kraju. Posiadanie opon całorocznych to nie tylko wygoda, ale i również gwarancja bezpieczeństwa. Nie musimy martwić się bowiem o to, że zaskoczy nas zima i nasze dotychczasowe ogumienie nie poradzi sobie z nagłą zmianą pogody. Opony całoroczne dostosowują się do panujących warunków i zapewniają bezpieczeństwo kierowcom i pasażerom przez cały rok.

Dlaczego wybrać opony całoroczne?

Wymagania, stawiane wobec opon całorocznych są nieco wyższe niż wobec opon sezonowych. Muszą one posiadać właściwości zarówno opon letnich i zimowych jednocześnie. Powinny być one skonstruowane z odpowiednich materiałów, dobrze sprawujących się w każdą pogodę. Takimi oponami zdecydowanie są Hankook Kinergy 4s H740. Otrzymały one pozytywne wyniki testów z ostatnich lat, co świadczy o ich jakości. Projektantom, którzy stworzyli dany model udało się skrócić drogę hamowania na śniegu nawet o 10% w stosunku do jego poprzednika. W Hankook Kinergy 4s H740 zastosowano lamele skośne w centralnej części opony oraz lamele poprzeczne po stronie zewnętrznej. Oba te rozwiązania utrzymują wysoki poziom przyczepności i zapewniają odpowiednią trakcję.

Z boku opony znajdują się poszerzone rowki, które odprowadzają wodę i zanieczyszczenia spod czoła opony. Dzięki temu udało się zapobiec pojawieniu się zjawiska aquaplaningu i wpadnięciu w poślizg, a sama jazda jest stabilniejsza. Nacisk na powierzchnię opony jest równy, dzięki czemu zużywa się ona równomiernie i wolniej, dając możliwość użytkowania jej przez wiele sezonów.

Ile kosztuje Hankook?

Hankook to koreańska firma, zajmująca się produkcją opon klasy premium. Charakteryzują się one najlepszą jakością i najwyższymi osiągami. Cena Hankook Kinergy 4s H740 nie jest niska, jednak odpowiada ona oczekiwaniom wymagających klientów. Warto śledzić aktualne promocje i kupić oponę po niższej cenie.

Porównaj do 4 produktów:

23
Jeszcze 3 wyników
23
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry