Wybrane filtry

Opony Hankook Ventus Prime 3 K125

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Hankook Ventus Prime 3 k125

Hankook Ventus Prime 3 k125 opony posiadają dożywotnią gwarancję, co jest najlepszym dowodem na jakość wykonywanych produktów tego koncernu. Opony są stworzone z nowoczesnej i przygotowanej przez specjalistów mieszanki gumowej, które zachowuje swoją trwałość nawet podczas wysokich temperatur. Nie nagrzewa się zbytnio, co niejednokrotnie powoduje zmniejszenie właściwości opon w przypadku modeli innych firm. Cena Hankook Ventus Prime 3 k125 różni się w zależności od rozmiaru opony, są to opony klasy średnie, które w dodatku często bywają w promocji na stronie internetowej. Warto sprawdzić więc przed zakupem, jakie Hankook Ventus Prime 3 k125 potrzebujemy. Opona jest dostępna w sprzedaży w wielu popularnych i często kupowanych rozmiarach, więc kierowcy samochodów osobowych zarówno o mniejszej mocy silnika, jak i Ci, którzy chętnie rozpędzają pojazd do wyższych prędkości znajdą odpowiednią opcję dla siebie.

Bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach

Wybór opony powinien być odpowiednio przemyślany głównie ze względu na właściwości danego modelu. Hankook Ventus Prime 3 k125 świetnie radzi sobie zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. W stosunku do swojego poprzednika udało się skrócić drogę hamowania o całe 8%, co sprawia, że jest ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla potencjalnych kierowców. Krótszą drogę hamowania zawdzięczamy w głównej mierze czterem szerokim rowkom obwodowym, umieszczonym w centralnej części opony. Mają one za zadanie sprawnie odprowadzać wodę i zanieczyszczenia spod kół, tym samym szybko ją osuszając. Rowki różnią się od siebie głębokością i szerokością w różnych miejscach na oponie. Ma to na celu zoptymalizowanie dokładności oczyszczania ogumienia. Na całej powierzchni opony znaleźć można system lameli (nacięć). Są one odpowiedzialne za przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni. Nacięcia sprawiają, że opona lepiej przylega do nawierzchni, bez względu na to, czy jest to miejsca droga asfaltowa, czy inny rodzaj nawierzchni na drogach pozamiejskich.

Kup Hankook Ventus Prime 3 k125

Dlaczego warto kupić właśnie dany model? Stosunek ceny do jakości jest bardzo atrakcyjny, a opona starczy na dłużej. Uda się to uzyskać dzięki minimalizacji ścierania się opony, która z kolei związana jest z jak najwyższym współczynnikiem przylegania opony do podłoża. Opona klasy średniej cechuje się stosunkowo niską ceną w stosunku do świetnej jakości produktu. Dobre osiągi i wysokiej jakości materiały, użyte przy produkcji ogumienia zapewnią długie i bezpieczne użytkowanie pojazdu nie tylko dla kierowcy, ale również dla komfortu pasażerów. Żebro zewnętrzne opony zostało dodatkowo wzmocnione w porównaniu do poprzednika Hankook Ventus Prime 3 k125, co oznacza nie tylko większa wytrzymałość, ale także sztywność opony, co świetnie sprawdzi się podczas wysokich temperatur.

Porównaj do 4 produktów:

154
Jeszcze 20 wyników
154
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry