Wybrane filtry

Opony Hankook AH11 S

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Kumho : specjalista od opon

Opony Kumho pochodzą od Kumho Tire Company z Seulu, firmy założonej w roku 1960, która obecnie jest zaliczana do wiodących producentów ogumienia. 11.000 zatrudnionych w niej pracowników pracuje przy produkcji wszelkiego rodzaju opon dla samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych w fabrykach znajdujących się w Azji, Europie i Ameryce Północnej. Siedziba europejska firmy znajduje się w Offenbach nad Menem.

Opony Kumho

Koreańska firma działa na rynku międzynarodowym, w Niemczech opony tej firmy stanowią część wyposażenia fabrycznego samochodów takich jak Mercedes-Benz, Opel i VW (A-Klass Mercedes, Opel Antara, VW Polo). Azjatyccy producenci w branży samochodowej wyposażają swoje samochody w opony Kumho, np. Kia, Hyundai czy SsangYong! Stale nawiązywane są nowe kontakty w branży motoryzacyjnej, aby powiększyć ten segment. W Niemczech w ostatnich latach firma Kumho, po przeprowadzeniu licznych testów, wzmocniła znacząco swoja pozycję. Do innowacji można zaliczyć opony RunFlat Reifen jak również pierwsze znane opony UHP 32 cali.. W sportach motorowych firma może poszczycić się umową z Formułą 3, w roku 2012 podczas 24-godzinnego rajdu w Le Mans w klasie LMP2 wygrał samochód wyposażony w opony Kumho.

Reifensortiment von Kumho

Najbardziej znany model opon letnich tej firmy to Ecsta LE Sport seria KU39, nowoczesne opony Ultra-High Performance. W testach opony te wypadają doskonale na suchych nawierzchniach. . W rozmiarach 16 - 20 cali opony Ecsta LE Sport są zalecane głównie do samochodów sportowych i samochodów wyższej klasy. Ecsta SPT KU31 to również wysokiej klasy opony Ultra-High Performance , posiadające odpowiednie certyfikaty. Ecsta HM KH31, to wysokiej klasy opony stosowane jako wyposażenie w autach średniej klasy. Opony zimowe to seria I`ZEN z modelami Izen KW27 i Izen KW23 o różnym wykonaniu i zastosowaniu.

Kumho - jakość z Korei Południowej w Niemczech

Porównaj do 4 produktów:

4
4
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry