Wybrane filtry

Opony Fulda SportControl 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Fulda Sportcontrol 2 – charakterystyka

Opony letnie Fulda Sportcontrol 2 otrzymały wzorową ocenę w teście Auto Bild z 2017 roku. Zostały one wyprodukowane według nowe technologii, ze specjalnej krzemionkowej mieszanki gum. Sa to opony średniej kategorii, a co za tym idzie, ze średniej półki cenowej. Cechuje je niski koszt eksploatacji. Ten model opon charakteryzuje się wytrzymałością, co może być ważnym czynnikiem przy wyborze letnich modeli. Są to lekkie opony. Dzięki temu przy odpowiedniej eksploatacji możemy znacznie ograniczyć koszty, związane, na przykład, ze zużyciem paliwa. Zredukujemy również emisję CO2, ponieważ opony te mają niski poziom toczenia.

Opony na każde warunki

To, co z pewnością można powiedzieć o tych oponach, to dobra przyczepność. Opony rozkładają nacisk równomiernie na całą powierzchnię ogumienia, przez co czynnie wykorzystywana jest cała szerokość opony. Fulda Sportcontrol 2 trzymają się dobrze każdej nawierzchni, bez względu na to, czy na drodze panuje śnieg, deszcz, czy nawierzchnia jest wilgotna lub sucha. Radzi sobie dobrze z trudnymi manewrami, ostrymi zakrętami czy nagłym hamowaniem. Usatysfakcjonowani wyborem tych opon powinni być, zwłaszcza użytkownicy, którzy lubią szybka jazdę i gwałtowne manewry, ponieważ w takich warunkach auto prowadzi sie niezwykle precyzyjnie. Sprawdzi się to, zwłaszcza, u użytkowników jeżdżących w różnych warunkach pogodowych. Wpływa to nie tylko na bezpieczeństwo, ale i na wygodę kierowania pojazdem.

Opony letnie – ochrona przed aquaplaningiem

Rzeźba bieżnika pozwala na dobre odprowadzanie wody i śniegu, dzięki czemu zwiększony zostaje komfort i bezpieczeństwo jazdy. Specjalny kształt rowków typu Multiple AquaFlow, zastosowany w modelu fulda sportcontrol 2 doskonale zapobiega znienawidzonemu przez wszystkich kierowców zjawisku aquaplaningu. Oprócz tego opony te cechuje krótka droga hamowania. Dobrze pamiętać, że opony mają opinię przyjaznych dla środowiska ze względu na swoje osiągi. Są ciche nawet przy jeździe na wysokiej prędkości. Ścierają się dosyć równomiernie, co pozwala cieszyć się jakością opon przez długi czas użytkowania. Ze względu na swój długi przebieg opony zachowują swoje właściwości przez wiele sezonów. W związku z tym dedykowane sa głównie dla kierowców, pokonujących rocznie wiele kilometrów.

Opony fulda sportcontrol 2 występują w różnych rozmiarach, od 17 do 20 cali. Przed zakupem upewnij się, który z nich jest ci potrzebny. Koncert opon Fulda powstał ponad 100 lat temu. Obecnie charakteryzują się głównie produkcją opon średniej klasy. Wybór odpowiedniego modelu to ważna decyzja, ponieważ zapewniają one bezpieczeństwo tobie i twojej rodzinie. Będą Ci one towarzyszyć przez lata, więc jeśli jeszcz nie kupiłeś opon letnich, wypadałoby zabdać o to jeszcze przed przyjściem sezonu. Sprawdź oferty opon u różnych dostawców i porównaj ceny, być może uda Ci się kupić zestaw opon wybranego modelu w korzystnej lub nawet promocyjnej cenie.

Porównaj do 4 produktów:

79
Jeszcze 20 wyników
79
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry