Wybrane filtry

Opony Fulda SportControl

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Fulda SportControl - sportowe opony specjalnie dla Ciebie

Polecamy Państwa uwadze dwa zestawy opon Fulda SportControl 225/45r17 91y, parametry: średnica 17 cali, klasa oporu toczenia E, klasa przyczepności B, hałas 67 dB oraz 205/55 r16 91w, parametry: średnica 16 cali, klasa oporu toczenia E, klasa przyczepności B, hałas 67 dB. Firma powstała w 1901 roku w Niemczech. W szybkim czasie marka zyskała uznanie wśród kierowców, co przekłada się na liczbę sprzedanych produktów. Według obecnych danych, firma sprzedaje rocznie ok. 10 mln sztuk opon i cieszy się dużą popularnością także w Polsce. Marka Fulda Sport Kontrol to wysoki komfort jazdy, znakomita jakość i gwarancja satysfakcji. Dzięki oferowanym przez nas zestawie opon możesz w pełni sprawdzić możliwości swojego sportowego samochodu w poczuciu pełnego bezpieczeństwa. Dobra cena i wysoka jakość. Możesz kontrolować swój samochód zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni – dzięki czemu możesz cieszyć się dużym komfortem jazdy pod pełną kontrolą. Najlepsza cena tego zestawu opon tylko u nas.

Polecamy Państwa uwadze zestaw opon letnich Fulda SportControl 91y 205/55 r16 91w o parametrach: średnica 16 cali, klasa oporu toczenia E, klasa przyczepności B, hałas 67 dB. Niemiecka marka Fulda to nie tylko wysoka jakość, ale doskonały komfort jazdy. Opony Fulda to gwarantowane bezpieczeństwo i pewność za kierownicą. Krótka droga hamowania jak i znakomita przyczepność na drodze pozwoli Ci się cieszyć sportową i dynamiczną jazdą pod pełną kontrolą. Zestaw opon jest idealny dla kierowców, którzy lubią dynamiczną jazdę w każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki innowacyjnej budowie bieżnika, opona gwarantuje niższe zużycie paliwa, co gwarantuje większą oszczędność. Opony Sport Control marki Fulda pracują ciszej, co przekłada się na dobry komfort jazdy. Nie zastanawiaj się dłużej i zamów opony marki Fulda i ciesz się bezpieczeństwem i pewnością na drodze. Zafunduj sobie i swoim bliskim jakość i komfort. Zamów zestaw letnich opon Fulda już dziś. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Fulda SportControl - sportowa dynamika w zasięgu Twojej ręki

Zamów już dziś zestaw opon na Tanie-opony.pl. Nasz portal oferuje jakość i dobrą cenę. Na naszej stronie znadziesz szeroki wybór opon każdego typu idealnych do wszystkich rodzajów samochodów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zafunduj sobie bezpieczeństwo i dobry komfort jazdy.

Porównaj do 4 produktów:

7
7
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry