Wybrane filtry

Opony Fulda EcoControl

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 - charakterystyka

Jeśli jeszcze nie kupiłeś letnich opon i zastanawiasz się nad wyborem marki i modelu, warto dowiedzieć się więcej o Eagle F1 Asymmetric 3. Są to opony letnie marki Goodyear, przeznaczone do samochodów osobowych. Są cenione zwłaszcza za skróconą drogę hamowania i zapewniony wysoki poziom beczpieczeństwa przy jeździe na mokrej nawierzchni. Opony są dostępn w różnych rozmiarach. Przed kupnem przeczytaj dane techniczne swojego pojazdu, żeby dobrać odpowiedni rozmiar.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon?

Według testów opon z poprzednich kilku lat, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 plasuje się na czołowych pozycjach, jako opona szczególnie polecana lub nawet wzorowa. Jest nowoczesnym modelem, następcą Goodyear Eagle F1, który cieszył się ogromną popularnością wśród posiadaczy mocniejszych pojazdów za swoje wysokie bezpieczeństwo i dobrą przyczepność. Eagle F1 Asymmetric 3 jest ulepszoną wersją starszego modelu, posiada asymetryczny bieżnik, który sprawia, że pokonywanie trudnych i nagłych manewrów staje się prostsze i bezpieczniejsze oraz odpowiada za dobre odprowadzanie wody. W danym modelu zastosowano technologię Activ Breaking, dzięki której usprawniona i skrócona została droga hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Opona została stworzona na bazie mieszanki Grip Booster, powstałej na bazie lekkiej żywicy, która dba o utrzymanie stabilności podczas dynamicznej jazdy.

Opony przeszły test TÜV, który udowodnił, że dany model ma krótszą drogę hamowania, w porównaniu do opon innych marek (na przykład Michelin Pilot Sport 3, Bridgestone Potenza S001, Continental Sport Contact 5). Na suchej nawierzchni droga hamowania była krótsza o 1,3m, a na mokrej o 2,6m.

Najnowsze technologie

Model Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 został stworzony według technologii Reinforced Construction na bazie wzmocnionej konstrukcji. Ułatwia to precyzyjniejsze wchodzenie w zakręty i wspomaga zmniejszenie zużycia bieżnika, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się nabytymi oponami niejeden sezon. Goodyear to firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w produkcji opon. Jest uważana za jednego z liderów w tej branży. Opony Goodyear zyskuja wysokie oceny w testach i posiadają pozytywne opinie użytkowników.

Porównaj do 4 produktów:

37
Jeszcze 17 wyników
37
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry