Wybrane filtry

Opony Fulda Kristall Control HP2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Fulda kristall Controll hp2

Wiele firm na rynku zajmuje się obecnie produkcją opon samochodowych. W ich ofertach można znaleźć modele zimowe, letnie, całoroczne oraz opony do różnych rodzajów pojazdów, w tym samochodów osobowych, dostawczych, tych z napędem na 4 koła, a nawet ciężarowych. Fulda to jedna z najczęściej wybieranych marek na rynku. Jej wyroby charakteryzują się dobrą jakością w przyzwoitą ceną, co wielu użytkowników ceni sobie w pierwszej kolejności.

Fulda kristall Controll hp2 to opony zimowe, stworzone z myślą o samochodach osobowych o większej mocy silnika. Jest to nowy model, ulepszona wersja poprzednika Fulda kristall Controll. Opony nadają się do jazdy w warunkach zimowych, świetnie sprawują się na ośnieżonych drogach. Podczas jazdy w niskiej temperaturze zachowują swoje właściwości, tym samym gwarantując bezpieczną jazdę i wygodne prowadzenie auta.

Bieżnik ważnym elementem przy wyborze opon

Dany model posiada kierunkową rzeźbę bieżnika. Jest to rodzaj bieżnika, w którym każda opona przypasowana jest do konkretnego miejsca w samochodzie. Oznacza to, że nie można zamienić ich miejscami, gdyż stracą swoje właściwości. Opony są zaprojektowane właśnie z myślą o konkretnym przeznaczeniu w pojeździe. Posiadają asymetryczną rzeźbę bieżnika, różnorodną ilość i głębokość rowków, a same nacięcia skierowane są w różne strony (w zależności miejsca przeznaczenia opony), aby ułatwić kierowcy kierowanie pojazdem w trudnych warunkach.

Przy produkcji opon Fulda kristall Controll hp2 użyto kilku innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest «Snow Catcher». Łapacze śniegu, czyli rowki w centralnej części opony dosłownie wbijają się w śnieg, otrzymując lepszą przyczepność i ułatwiając panowanie nad pojazdem, a tym samym pozwalając kierowcy na stabilniejszą jazdę. Kolejnym rozwiązaniem, użytym przy projektowaniu opon jest technologia «Bubble Blades». Na powierzchni opony umiejscowiono lamele (małe nacięcia). Tworzą one wypukłą siatkę, która dosłownie tnie śnieg i pozwala otrzymać lepszą przyczepność na oblodzonej lub ośnieżonej drodze. Kierunkowa udowa rowków zapewnia szybkie odprowadzanie śniegu i zanieczyszczeń spod kół, tym samym zapobiegając poślizgom.

Opony Fulda są szersze niż większość innych opon tego typu i posiadają płaską powierzchnię. Dzięki temu ścierają się równomiernie i wolno, co wydłuża okres użytkowania i gwarantuje, że opony zachowają swoje właściwości. Pozwalając to kierowcy cieszyć się osiągami opon przez wiele sezonów. Do produkcji Fulda kristall Controll hp2 użyto specjalnie dobranej mieszanki gum z dodatkiem krzemionki. Zachowuje ona elastyczność nawet przy niskich temperaturach, co pomaga zwiększyć nie tylko poziom przyczepności, ale i zwiększa kontakt z podłożem.

Cena opon Fulda kristall Controll hp2

Fulda to marka opon klasy średniej. Posiadają one wysokie osiągi i dobrą jakość, a ich cena jest atrakcyjna dla większości kierowców. Dobra opona za niewielkie pieniądze to to, czego szuka wielu użytkowników. Jeśli jeszcze nie wybrałes nowych opon zimowych, kup Fulda kristall Controll hp2, a na pewno nie będziesz żałować tego wyboru. Cena opon wacha się w zależności od sklepu i rozmiaru, jednak warto zaopatrzyć się w opony w trakcie trwania promocji, gdyż można dodatkowo zaoszczędzić.

Porównaj do 4 produktów:

51
Jeszcze 20 wyników
51
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry