Wybrane filtry

Opony Semperit Van-Grip 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Fulda EcoControl HP - niska cena, wysoki poziom bezpieczeństwa

Fulda do jeden z wiodących producentów opon w Niemczech, każdego roku produkuje 8 milionów opon, które trafiają do 28 krajów w całej Europie. Fulda jest częścią grupy Goodyear i najbardziej popularną marką opon w Niemczech. Regularne testy niezależnych instytutów za każdym razem potwierdzają najwyższą jakość opon Fulda. Letnie opony Fulda EcoControl HP 205/55 r16 91v stworzone zostały z myślą o kierowcach, którzy cenią dynamiczną i bezpieczną jazdę. Produkt też może pochwalić się niezwykle krótką drogą hamowania, zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Niskie opory toczenia przekładają się na niskie zużycie paliwa podczas jazdy. Sprawdź, czy opona będzie pasowała do Twojego auta - rozmiar opony to 205/55 r16. Już teraz zamów zestaw letnich opon EcoControl HP dla swojego auta - najlepsza cena na naszej stronie! Zapewnij bezpieczeństwo na drodze sobie i swojej rodzinie. Przystępna cena oraz doskonała jakość opon EcoControl HP nie powinny pozostawiać u Ciebie wątpliwości!

Niezwykle nowoczesna budowa opony Fulda EcoControl HP 195 65 r15 gwarantuje jeszcze większą powierzchnię kontaktu opony z podłożem, co realnie przekłada się na skrócenie drogi hamowania na suchej nawierzchni nawet o 5%. Konstrukcja opony zapewnia doskonałe parametry trakcyjne, a zwiększona liczba kanalików skutecznie odprowadza wodę. Droga hamowania na mokrej nawierzchni została skrócona już o 9%. Budowa opony EcoControl HP została dodatkowo wzmocniona, co umożliwia doskonałe prowadzenie auta nawet przy wysokich prędkościach. Zapewnia ona bardzo długie przebiegi, co ma pozytywne znaczenie nie tylko w odniesieniu do kosztów, ale także dla środowiska naturalnego. Firma Fulda pokazała, że stosunkowo niedroga opona nie musi tracić na jakości. Niesamowite wyniki jezdne potwierdzają, że jest to jedna z lepszych opon letnich. Już dziś zamów swój wymarzony zestaw opon i w pełni poczuj doskonałe warunkami jezdne i niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa na każdym przejechanym przez Ciebie kilometrze trasy.

Fulda EcoControl HP - wymarzone opony w dobrej cenie

Już teraz zamów swoje wymarzone opony na naszej stronie internetowej "tanie-opony.pl. Fachowe porady i pełna specyfikacja każdego produktu pomogą Ci wybrać opony najodpowiedniejsze dla Twojego auta. Gwarantujemy szybką wysyłkę i najlepsze ceny. Pozytywne komentarze naszych klientów powinny rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Porównaj do 4 produktów:

2
2
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry