Wybrane filtry

Opony Semperit Speed-Grip 3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Semperit Speed Grip 3

Opony zimowe wybierać należy ze szczególną uwagą, gdyż jazda na nich odbywa się w szczególnie trudnych warunkach. Na ośnieżonych lub oblodzonych drogach, a w dodatku w niskich temperaturach. Warto zainwestować w dobrej jakości ogumienie zimowe, gdyż jest to gwarancja bezpieczeństwa nie tylko kierowcy, ale i spokojniejsza jazda dla pasażerów. Rynek oferuje nam wiele różnych modeli opon zimowych, jednak warto zatrzymać się na Semperit Speed Grip 3. Opona ta posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że przeszła ona odpowiednie badania i otrzymała pozytywne oceny odnośnie jazdy na zaśnieżonej drodze. Dany symbol oznacza, że opona spełnia normy, nałożone przez Unię Europejską.

Dlaczego warto kupić Semperit Speed Grip 3?

Przede wszystkim dany model jest niezwykle wytrzymały i stworzony na bazie najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii.

Krawędzie lameli wgryzają się w śnieg i pomagają sprawniej i bezpieczniej prowadzić samochód. Kierunkowy bieżnik również wpływa na przyleganie opony jak największą powierzchnią do podłoża. Poprawia to trakcję, a co za tym idzie, komfort jazdy. Bieżnik opony posiada po dwa wzdłużne rowki. Odpowiednia ich szerokość zapewnia sprawne odprowadzanie wody, śniegu i błota pośniegowego spod czoła opony i zapobiega aquaplaningu, a tym samym chroni przed wpadnięciem w poślizg. Od rowków odchodzą poprzeczne nacięcia w kształcie haków, które odpowiadają za przyczepność na śniegu. Haki powodują tarcie opony i śniegu, co usprawnia trakcję i zwiększa stopień panowania nad autem, gdyż reaguje ono delikatniej na ruchy kierownicą.

Opony wyprodukowane zostały z mieszanki gumowej, odpornej na ścieranie. Dzięki temu można dłużej cieszyć się ich osiągami. Opony zużywają się także w miarę równomiernie. Odporność na ścieranie idzie w parze z niskimi oporami toczenia. Oznaczają one nie tylko mniejsze zużycie paliwa, ale również redukcję hałasu na zewnątrz i wewnątrz kabiny.

Cena Semperit

Opony tego austriackiego producenta są bezpieczne i stworzone z myślą o wymagających kierowcach. Dana marka tworzy wyroby klasy średniej, które są najczęściej wybierane przez użytkowników głównie ze względu na idealny stosunek jakości do ceny. Nie jest ona zbyt wygórowana, a z drugiej strony oferuje nam wysokiej klasy oponę, odpowiednią do jazdy w trudnych warunkach zimowych. Kup Semperit Speed Grip 3 I wypróbuj jej osiągi, a na pewno przekonasz się, że było warto.

Porównaj do 4 produktów:

20
20
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry