Wybrane filtry

Opony Kumho WinterCraft WP71

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Nexen Winguard – charakterystyka

Nexen Winguard to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych średniej klasy. Firma Nexen specjalizuje się w produkcji opon klasy ekonomicznej. Jednak warto nie dać się zwieść przeświadczeniu, że tanie opony nie mogą być dobre. Ogumienie danej marki charakteryzuje się dobrą jakością i wysokimi osiągami w zamian za przystępną cenę. Nexen Winguard został stworzony z myślą o codziennej jeździe w warunkach miejskich.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Opony stworzone specjalnie do zimowych warunków pogodowych

Opony zostały stworzone do jazdy na zaśnieżonej i oblodzonej drodze. Dany model posiada kierunkową rzeźbę bieżnika, podzieloną na kilka części, z których każda odpowiada za inne wskaźniki. Wewnętrzna część, wyposażona w specjalnie zaprojektowaną sieć rowków obwodowych i lameli (nacięć) ma za zadanie sprawne odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowego spod kół. Zewnętrzna część jest odpowiedzialna na dobrą przyczepność. Wpływa na nią również mieszanka krzemionkowa, użyta przy produkcji opon. Została ona dobrana w taki sposób, aby zachowywać swoje właściwości nawet w niskiej temperaturze, w związku z czym pozostaje elastyczna, a jazda staje się bardziej stabilna. Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych czynników przy wyborze opon zimowych.

Porównaj do 4 produktów:

34
Jeszcze 14 wyników
34
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry