Wybrane filtry

Opony Kumho Ecsta PS91

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Michelin Pilot Sport 3 – charakterystyka

Michelin Pilot Sport 3 to opony letnie najwyższej klasy, przeznaczone do samochodów osobowych. Należą do klasy premium, co oznacza, że charakteryzuja się najwyższymi osiągami i stosunkowo wysoką ceną. Nie są to opony budżetowe, za to posiadają wyjątkowo dobre oceny w testach opon z poprzednich sezonów. Szczególnie polecane wymagającym kierowcom, zwracającym szczególną uwagę na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Michelin – sportowe rozwiązania

Ze względu na swoją budowę opony są kwalifikowane jako posiadające sportowe osiągi, dlatego dedykowane są zarówno osobom preferującym spokojny, jak i bardziej agresywny styl jazdy. Bieżnik opony został skonstruowany w innowacyjnej, asymetrycznej formie. Specjalnie skonstruowany profil opony pozwala na stabilną jazdę na mokrych nawierzchniach, przez co z łatwością można pokonywać kałuże i niedoskonałości na drodze przy jednoczesnej dobrej sterowności. Model Michelin Pilot Sport 3 świetnie chroni przed zjawiskiem aquaplaningu.

Opony zostały zaprojektowane według najnowszej technologii. Najważniejszą cechą opon jest mieszanka gumowa Green Power Compound, z której stworzono opony. Pozwala ona jednoczśniej zwiększyć energooszczędność zużycia opon i poprawia przyczepnośc na mokrej drodze. Jest elastyczna, mocna i wytrzymała. Opona utrzymuje odpowiednią temperaturę bez względu na panujące warunki atomosferyczne i prędkość jazdy. Przy wolnej jeździe opona utrzymuje tenperaturę a wraz ze zwiększeniem prędkości staje się bardziej sztywna, dzięki czemu zapobiega nagłemu wzrostowi tempeatury ogumienia.. Ważną cechą danej mieszanku gumowej jest jej elastyczność. Opony dostosowywują się do każdych warunków pogodowych, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko waryjności, a wydłuża żywotność. Opony sa odporne na przetarcia i zużywają się równomiernie, dzięki czemu można cieszyć się ich wysokimi osiągami w całym okresie użytkowania.

Opona została stworzona jako przyjazna dla środowiska. Logo Green X na oponie mówi nam o tym, że odznacza sie ona najwyższym poziomem energooszczędności na rynku. W danym modelu Michelin postawiło sobie za cen zmniejszenie zuzycia paliwa, i, w związku z tym, obniżenie emisji CO2 do atmosfery. Jest to bardzo ważny czynnik dla osób, ceniących oszczędność.

Porównaj do 4 produktów:

51
Jeszcze 20 wyników
51
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry