Wybrane filtry

Opony Kumho WinterCraft WP51

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Kumho Wintercraft Wp51

Wybór opon zimowych powinien być przemyślany bez względu na to, w jakim klimacie mieszkamy. Nawet, jeśli potrzebujemy opony do jazdy po mieście musimy liczyć się z tym, że zdarzają się często zmiany pogody, nagłe spadki temperatury zimą lub niespodziewane zaśnieżenia. Kumho Wintercraft Wp51 to opona zimowa, przeznaczona dla samochodów osobowych kompaktowych i tych średniej wielkości. Posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opona przeszła testy na ośnieżonej drodze i otrzymała pozytywne oceny przyczepności. Dany symbol mówi nam o tym, że opona spełnia wymogi Unii Europejskiej w kwestii opon zimowych.

Czy rzeźba bieżnika jest ważna?

Rzeźba bieżnika jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze opon zimowych. Kierunkowy wzór bieżnika jest najczęściej stosowany i w tym wypadku również wybór padł właśnie na niego. Kierunkowy bieżnik posiada najwyższy stopień przyczepności, gdyż nacisk samochodu rozkłada się równo na całą jego powierzchnię. Jazda pozostaje stabilna nawet przy opadach deszczu lub śniegu, a panowanie nad samochodem jest niesamowicie proste i intuicyjne, gdyż opony są czułe na ruchy kierownicą.

Rowki wzdłużne, znajdujące się w centralnej części opony mają zygzakowatą formę i odpowiadają za sprawne odprowadzanie wody, śniegu i błota pośniegowe spod kół i zapobiegają powstawaniu aquaplaningu. Lamele, czyli drobne nacięcia rozmieszczone są na całej powierzchni opony. Lamele mają ostre krawędzie, które wgryzają się w śnieg i tym samym ulepszają trakcję na drodze. Opony zachowują elastyczność w trudnych warunkach i nie twardnieją przy niskich temperaturach. W dodatku są wytrzymałe i wolno się ścierają.

Ile kosztuje Kumho Wintercraft Wp51?

Cena Kumho Wintercraft Wp51 nie jest wysoka, gdyż należy on do klasy średniej. Są to najczęściej wybierane opony przez kierowców ze względu na najlepszy stosunek ceny do jakości. Dobre osiągi i wysoka jakość materiałów w zamian za atrakcyjną cenę przyciąga wielu kierowców.

Porównaj do 4 produktów:

39
Jeszcze 19 wyników
39
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry