Wybrane filtry

Opony Kleber Quadraxer 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Kleber Quadraxer 2 – charakterystyka

Opony Kleber Quadraxer 2 to całoroczne opony klasy średniej, co oznacza, że charakteryzują się optymalną jakością w stosunku do ceny. Przeznaczone są do samochodów osobowych i Suvów. Ten model został stworzony jako zamiana dla Opony Kleber Quadraxer, który wszedł na rynek w 2011 roku. Opony sa dostępne w różnych rozmiarach.

Opony zostały zaklasyfikowane w klasie B pod względem skuteczności hamowania na mokrych nawierzchniach, co jest jednym z njawyższych oznaczeń na rynku w porównaniu do innych opon wielosezonowych, sprzedawanych na rynku. Klasa tego modelu została podwyższona o jeden stopień, w porównaniu do modelu Quadraxer, który posiadał klasę C. W taki sposób skrócono drogę hamowania na mokrej nawierzchni o 1,5, co wynosi około 5%.

Dlaczego warto kupić opony całoroczne?

Opony Kleber Quadraxer 2 sprawdzą się dobrze zarówno latem jak i w warunkach zimowych. Świadczy o tym oznaczenie 3PMSF* i M+S**, usytuowane na oponie. Jest to możliwe dzięki poprawie położenia lameli, dzięki której samochód lepiej poradzi sobie z ruszanie mhamowaniem oraz z nagłymi manewrami, takimi, jak na przykład zmiana pasa na zaśnieżonej drodze. Dany model posiada bieżnik, przypominający kształtem literę V, co oznacza, że lepiej radzi sobie z odprowadzaniem wody i zapobiega zjawisku aquaplaningu.

Oprócz tego, ogumienie dobrze sprawi się także na suchej nawierzchni. W porównaniu do poprzedniego modelu, Kleber Quadraxer 2 ulepszno o lamele typu „Flexing Points”, dzięki którym udało się skrócić droge hamowania na suchej nawierzchni o całe 3.5m (9%), co potwierdziły testy opon, przeprowadzane w 2015 roku przez grupę Michelin.

Opony te zostały stworzone z myślą, o użytkowanikam, szukających odpowiedniej opcji całorocznego ogumienia. Jeśli nie chcesz martwić się zmianą opon co sezon i jeszcze nie wybrałeś modelu, warto zastanowić się nad Kleber Quadraxer 2. Przed kupnem przejrzyj dane techniczne swojego auta i wybierz odpowiadający rozmiar. Marka Kleber istnieje na rynku ponad 100 lat i specjalizuje się w wyrobie opon średniej klasy, charakteryzujących się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Cieszą się dobrymi osiągami i pozytywnymi opiniami użytkowników.

Porównaj do 4 produktów:

62
Jeszcze 20 wyników
62
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry