Wybrane filtry

Opony Kleber Quadraxer

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Kleber Quadraxer – charakterystyka

Kleber Quadraxer to całoroczne opony, przeznaczone do samochodów kompaktowych klasy średniej. Charakteryzują się średnią ceną, optymalną w stosunku do dobrej jakości wykonania i osiągów. Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej. Opony są mocne za sprawą twardych klocków bieżnika.

Opony powstały na bazie unikalnej mieszanki gumowej, która zachowuje swoje właściwości. Dzięki jej użyciu udało się zwiększyć powierzchnię styku z jezdnią, w związku z czym usprawniono kierowalność i pozwoliło to na lepszą kontrolę nad samochodem. Wpływa to na stabilniejsze pokonywanie manewrów, takich jak ostre zakręty czy nagłe hamowanie. Oprócz tego ogumienie ściera się wolno i równomiernie, dzięki czemu można cieszyć się jego osiągami przez cały okres użytkowania.

Kierunkowy bieżnik najlepszym wyborem dla opon całorocznych

Opony posiadają kierunkową rzeźbę bieżnika, stworzoną na kształt litery „V”. Jest to najlepszy wybór dla opon, które mają być przeznaczone do użytku całorocznego. Symetryczna budowa bieżnika sprawdzi się dobrze zarówno latem, jak i zimą. System rowków obwodowych, zaprojektowany specjalnie dla danego modelu sprawnie odprowadza wodę, błoto oraz śnieg spod kół, zapobiegając tym samym powstawaniu zjawiska aquaplaningu. System lameli (nacięć) na zewnętrznej stronie opon odpowiada za przyczepność na suchej i mokrej drodze oraz dba o krótką drogę hamowania w każdych warunkach.

Porównaj do 4 produktów:

2
2
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry