Wybrane filtry

Opony Kleber Dynaxer HP 3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony rowerowe Kleber Dynaxer HP3

Kleber to marka oponiarska, znana wielu pasjonatom sportu samochodowego. Wyroby tej firmy charakteryzują się dobrą jakością wykonania, idealną dla osób, lubiących wyprawy zarówno po mieście, jak w terenie i po drogach nieasfaltowanych. Oprócz jakości posiadają one jeszcze jeden duży plus. Charakteryzują się mianowicie dość niską ceną, co oznacza, że są dostępne nawet dla osób, które nie przeznaczyły na zakup opon dużego budżetu. Te dwie cechy powodują, że opony Kleber są coraz popularniejsze wśród początkujących, jak i tych, którzy już trochę w tej branży siedzą.

Kup Kleber Dynaxer HP3

Są to letnie opony, przeznaczone do samochodów osobowych. Inżynierowie, projektujący dany model stworzyli go z myślą o samochodach średniej klasy, które najczęściej poruszają się w warunkach miejskich. Opony są bezpieczne, a jazda na nich komfortowa. Dany model ma wysoki stopień przyczepności, co jest ważne, zwłaszcza przy pokonywaniu ostrych zakrętów czy nagłej zmiany pasa. Projektanci postarali się również otrzymać niskie opory toczenia. Oznacza to, że guma ściera się wolno, a opona zużywa się znacznie wolniej, niż w przypadku innych modeli. Niskie opory toczenia to również oszczędność, spowodowana mniejszym zużyciem paliwa, a także zmniejszony poziom hałasu zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie pojazdu.

Bieżnik Kleber Dynaxer HP3 posiada symetryczną budowę bieżnika, która jest najlepsza w przypadku opon, przeznaczonych do jazdy latem. Szerokie rowki obwodowe, które mają za zadanie sprawnie odprowadzać wodę. Zapobiega to powstawaniu zjawiska aquaplaningu, a co za tym idzie, samochód nie wpada w poślizg, a kierowca lepiej panuje nad autem. Sam samochód reaguje dobrze na ruchy kierownicą, co również wpływa na komfort jazdy. Sieć lameli, czyli nacięć, umiejscowionych na całej powierzchni opony gwarantuje lepszą przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Jest to duży plus dla kierowcy, ale także dla pasażerów, gdyż podwyższa ich stopień satysfakcji z jazdy. Nawet przy dużych opadach deszczu opony zachowują się nienagannie.

Opony Kleber Dynaxer HP3 rozmiary

Opony są dostępne w większości popularnych rozmiarów. Korzystają z nich użytkownicy pojazdów rodzinnych, zwłaszcza do codziennej jazdy po mieście. Opony stworzone zostały ze specjalnie dobranej mieszanki gumowej. Łączy ona ze sobą krzemionkę i polimery. To właśnie dzięki niej możliwe były do uzyskania tak korzystne właściwości opony. Jest elastyczna bez względu na panującą na zewnątrz pogodę. Dopasowuje się nie tylko do warunków atmosferycznych, ale również do temperatury. Jazda będzie sprzyjać zarówno w chłodniejsze, zachmurzone dni, jak i te upalne. Opona została dodatkowo wyposażona w ostre krawędzie, które jeszcze bardziej zwiększają przyczepność.

Opony Kleber Dynaxer HP3 cena? Cena danego modelu jest stosunkowo niska. Kleber produkuje opony klasy średniej, które charakteryzują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości i to właśnie ten czynnik wpływa na ich wysoką sprzedawalność. Razem z dobrą jakością tworzą doskonały duet dla tych, którzy szukają czegoś tańszego. Dynaxer HP3 Kleber jest więc dobrą opcją, jeśli jeszcze nie wiesz, na jakie opony się zdecydować.

Porównaj do 4 produktów:

8
8
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry