Wybrane filtry

Opony Firestone Winterhawk 3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Firestone Winterhawk 3 – charakterystyka

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup opon zimowych, to najwyższy czas o tym pomyśleć. Na rynku istnieje ogromny wybór producentów opon, więc warto przeczytać informację na temat różnych z nich. Jeśli zainteresowały Cię opony firestone winterhawk 3, to powinieneś dowiedzieć się o nich paru przydatnych informacji.

Opony średniej klasy – dla kogo?

Firestone Winterhawk 3 to opony średniej klasy. Co za tym idzie, ich cena plasuje się w okazyjnej półce cenowej i cechuje się optymalnymi osiągami. Opony te są dla samochodów osobowych. Stworzone zostały w rozmiarach 13 – 18 cali. Cechują je wytrzymałość, sprawiają się dobrze w różnych warunkach pogodowych, na suchej, mokrej i śliskiej nawierzchni sprawują się zadowalająco.

Specjalny profil bieżnika w modelu firestone winterhawk 3, a mianowicie rowki w kształcie litery V zwiększają odpływ wody i, co za tym idzie, skracają drogę hamowania. Dzięki takiemu wyprofilowaniu rowków jazda staje się bezpieczniejsza, co jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze opon zimowych. Jest to ważny czynnik, zwłaszcza dla użytkowników, którzy pokonują różnorodne trasy, w mieście, jak i na terenach poza miejskich. Tak zaprojektowany bieżnik ma niską ścieralność, co znaczy, że opon nie trzeba będzie wymieniać co każdy sezon. Ścierają się one równomiernie na całej powierzchni, dzięki czemu ich osiągi nie zmienią się przez cały okres użytkowania.

Dobra przyczepność – jeden z ważniejszych czynników przy wyborze

Opony posiadają dobrą przyczepność do nawierzchni dzięki swojej unikalnej budowie. Będą dobrym rozwiązaniem dla kierowców, którzy za kółkiem spędzają wiele godzin i cenią sobie komfort jazdy. Mają opinię cichych, cechują się niską emisją hałasu. Oprócz tego ich przyczepność zarówno jak na suchej lub mokrej nawierzchni, tak i na lodzie czy śniegu oscyluje w granicach 8 stopni w 10stopniowej skali, co jest wynikiem całkiem dobrym. Oznacza to, że sprawdzą się dobrze przy gwałtownych manewrach, takich jak nieoczekiwane hamowanie czy nagła zmiana pasa, gdyż trzymają się drogi, co zapewnia bezpieczeństwo osobom jadącym w samochodzie.

O marce Firestone

Firestone to amerykańska marka, która posiada ponad 100 letnie doświadczenie w produkcji opon. Zaliczamy ją do klasy średniej, co oznacza, że cechuje się optymalnym stosunkiem ceny do jakości. Firma produkuje opony do samochodów osobowych, ciężarowych, jak również do maszyn rolniczych. Okres gwarancji na opony firestone winterhawk 3 wynosi 5 lat. Przed zakupem upewnij się, że ogumienie jest oryginalne i pochodzi od sprawdzonego sprzedawcy. Głównymi cechami firestone winterhawk 3 to długowieczność opon i bezpieczeństwo podczas jazdy. Oryginalne rowki w bieżniku tych opon, przypominające literę V sprawią, że będą one lepiej odprowadzać śnieg i wodę, co gra istotną rolę w jeździe w trudnych i nieprzyjemnych warunkach, takich jak deszcz czy śnieg.

Porównaj do 4 produktów:

2
2
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry