Wybrane filtry

Opony Firestone Winterhawk 4

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony samochodowe Firestone Winterhawk 4

Opony zimowe powinny spełniać kilka podstawowych kryteriów. Przede wszystkich jest to ogumienie, przeznaczone do jazdy w niskich temperaturach, musza więc utrzymywać odpowiedni poziom elastyczności bez względu na panujące warunki pogodowe. Opony powinny być także dobrane do rodzaju pojazdu, prędkości, jakimi jeździ dany kierowca oraz rodzaju dróg, po których najczęściej się porusza.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Jest to symbol, nadawany po pozytywnym zdaniu testów, dotyczących wymogów Unii Europejskiej. Opony, posiadające 3PMSF radzą sobie dobrze z przyczepnością na ośnieżonych drogach. Dany model równomiernie się ściera, tym samym dając możliwość przejechania wielu sezonów bez konieczności zmiany. Optymalne opory toczenia wpływają także na redukowanie zużycia paliwa, zapewniając oszczędność.

Firestone Winterhawk 4 rozmiary

Opony dostępne są w szerokim wachlarzu rozmiarów dla większości popularnych samochodów osobowych. Można bez problemu wprowadzić parametry w wyszukiwarce na stronie i dobrać idealnie pasujący rozmiar. Kup Firestone Winterhawk 4 już teraz i przygotuj się na zimę, żeby nie zaskoczyły Cię zaśnieżone drogi i oblodzone ulice. Opony Firestone Winterhawk 4 posiadają kierunkowy bieżnik. To jeden z trzech, używanych przy produkcji ogumienia. Jest to najlepszy wybór w przypadku opon zimowych, gdyż pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu przyczepności zwłaszcza na ośnieżonych drogach, tym samym gwarantując bezpieczną i komfortową jazdę zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Każda opona, bez względu na budowę bieżnika, podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich, część wewnętrzna odpowiedzialna jest za odprowadzanie wody i zanieczyszczeń spod kół. Zadanie to spełniają rowki obwodowe, znajdujące się w centralnej części opony. Ich ilość, szerokość oraz głębokość jest różna w zależności od modelu oraz rozmiaru danej opony. Rowki odprowadzają wodę, tym samym zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu i wpadnięciu w poślizg. Zewnętrzna część opony wyposażona jest w system lameli (nacięć) na całej powierzchni. Rozłożenie i ilość nacięć powoduje idealne przyleganie opony do podłoża, tym samym dając gwarancję lepszej przyczepności nie tylko na suchym asfalcie, ale także na mokrym i oblodzonym terenie.

Opona Firestone Winterhawk 4 cena

Firestone to firma, należąca do średniej klasy, najchętniej wybieranej przez kierowców. Opony z tej półki cieszą się największa popularnością ze względu na idealny stosunek jakości do ceny. Opony te są wyprodukowane przy użyciu nowoczesnych technologii, ale także wytrzymałych i dobrych materiałów. Firestone istnieje na rynku już ponad 100 lat, co dodatkowo wpływa pozytywnie na renomę danej marki. Wskazują na to chociażby pozytywne opinie zadowolonych użytkowników i wciąż ulepszane modele zarówno opon zimowych, jak i letnich.

Porównaj do 4 produktów:

87
Jeszcze 20 wyników
87
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry