Wybrane filtry

Opony Firestone Multihawk 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Fulda Ecocontrol – charakterystyka

Opony letnie Fulda Ecocontrol to opony klasy średniej. Ogumienie tej klasy charakteryzuje się optymalną jakością w stosunki do ceny. Ten model został stworzony dla samochodów osobowych mniejszych gabarytów, raczej kompaktowych. Są sprzedawane w kilku różnych rozmiarach. Ten model łączy w sobie przystępną cenę z atrakcyjnymi osiągami, wiec będzie dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie względnie dobrą jakość i nie chcą zbytnio przepłacać.

Opony na suchą i deszczową pogodę

Testy, przeprowadzane w przeciągu kilku lat wykazały, że jakość opon można opisać jako satysfakcjonująca. Przewagą tego modelu opon jest dobre hamowanie. Dzięki użytej przy produkcji mieszance krzemionkowej udało się usprawnić parametry, odpowiedzialne za hamowanie na mokrej nawierzchni. Pozwala to na krótszą drogę hamowania w deszczową pogodę. Opony doskonale sprawdzą sie również w suchą pogodę. Tworzywo pozwala również zredukować opór toczenia, co skutkuje niższym spalaniem, a oszczędność paliwa jest jednym z ważnych czynników przy wyborze opon. Jak sama nazwa wskazuje, opona jest uważana za ekologiczną. Dzięki ograniczeniu spalania ograniczamy również wydzielanie CO2.

Model Fulda Ecocontrol posiada asymetryczny bieżnik i płaski kontur. Powierzchnia bieżnika została podzielona na dwie części i poszerzona, w związkuz czym jednocześnie zwiększona została powierzchnia przylegania opony do drogi. Dzięki temu kierowca zyskuje dobrą trakcję i stabilniejszą jazdę. Dzięki poszerzeniu bieżnika zyskujemy również dłuższą żywotność opony i równomierną nacisk, co przedkłada się na jednakową eksploatację całej powierzchni ogumienia. Szerokie rowki sprawnie odprowadzają wodę, a opona sprawnie przystosowuje się do zmian pogodowych. Układ klocków i system nacięć sprawia, że opona należy do cichych, co zwiększa komfort jazdy i jest ważne zwłaszcza dla kierowców, pokonujących długie trasy.

Opony fulda ecocontrol dostarczą przyjemnosci w trakcie prowadzenia i zwiększą bezpieczeństwo podczas jazdy w dowolnych warunkach atmosferycznych. Fulda to niemiecka marka, która posiada ponad 100 letnie doświadczenie w produkcji opon oraz pozytywne opinie klientów. Obecnie jest częścią amerykańskiego koncernu Goodyear. Przed kupnem opon upewnij się, że pasują one do twojego samochodu i dobierz odpowiedni rozmiar.

Porównaj do 4 produktów:

32
Jeszcze 12 wyników
32
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry