Wybrane filtry

Opony Mitas E-07

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Mitas e07

Wybór jakichkolwiek opon jest jednym z najważniejszych czynników, wpływających na bezpieczeństwo kierowcy. Opony motocyklowe jednak są szczególnie ważne, chociażby ze względu na to, że posiadamy je tylko dwie, a nie cztery jak w samochodach. W tym przypadku ciężar całego pojazdu wraz z kierowcą rozkłada się zupełnie inaczej, niż w przypadku czterokołowych pojazdów. Opony do motocykla muszą być dobranie nie tylko na podstawie zaleceń producenta. Każdy kierowca powinien określić kilka czynników. Jednym z nich jest przeznaczenie oraz rodzaj pojazdu. to, na jakich drogach będziesz jeździć może bardzo zmienić wybór odpowiedniego ogumienia. Rodzaj motocykla również ma ogromne znaczenie. Jeśli jeździsz głównie sportowo po torze, najlepiej wybrać opony o najlepszej przyczepności do gładkiej nawierzchni. Opony miejskie warto wybrać z ilością nacięć i lameli, wystarczającą do bezpiecznej jazdy zarówno w deszczu, jak i w ciepłe, suche dni. Jeśli jednak posiadasz motocykl turystyczny, a zwłaszcza taki typu enduro, powinieneś skupić się szczególnie nad budową wybieranej opony.

Przyczepność i bezpieczeństwo opon

Mitas e07 opony sa cenione przez wielbicieli jazdy w terenie głównie za swoją wytrzymałość. Warto zwrócić uwagę na ten model, jeśli planujemy dłuższą wycieczkę. Użytkowanie opon po bardziej wymagających drogach, jazda po piaszczystych, kamienistych i wyboistych nawierzchniach to niejednokrotnie gehenna dla opon. Łatwo się ścierają, mogą ulec uszkodzeniu, spowodowanemu przez czynniki zewnętrzne. Mitas e07 radzą sobie świetnie nawet na trudnych drogach, a przede wszystkim są ogromnie wytrzymałe w porównaniu do innych, podobnych modeli konkurencyjnych marek. Dany model do jazdy terenowej posiada specyficzną, bryłową budowę klocków. Szeroko rozstawione i głębokie lamele utrzymują doskonałą przyczepność, nawet w trudnych warunkach. Dobrze radzą sobie w błocie oraz podczas deszczu. Odpowiednio umiejscowione lamele odprowadzają sprawnie wodę, co powoduje, że opona szybko się osusza i jest gotowa na kolejne przeszkody.

Mitas e07 rozmiary

Opony Mitas e07 są dostępne w większości popularnych rozmiarów dla motocykli typu enduro. Cena Mitas e07 nie jest powalająca, nie są to opony z półki premium. Można dostać komplet opon z atrakcyjnej cenie, wystarczy podać odpowiednie parametry i wpisać w wyszukiwarkę na stronie. Kup Mitas e07, jeśli chcesz być pewien, że starczą na zaplanowaną przez ciebie trasę. Będziesz mógł mieć pewność, że nie trzeba będzie wymieniać opon w połowie wycieczki, bo stare starły się na tyle mocno, że nie nadają się do jazdy.

Mitas to marka, należąca do ogromnego koncernu Continental. Specjaliści w tworzeniu i projektowaniu opon tworzą ogumienie motocyklowe z najlepszej jakości materiałów. Mieszanka gum, wybrana do modelu Mitas e07 jest wystarczająco elastyczna w zimniejsze dni, a w upały utrzymuje swoje właściwości na najwyższym poziomie. Spełnia wymagania kierowców bez względu na panujące warunki pogodowe. Radzi sobie świetnie na bezdrożach, nawet, jeśli nawierzchnia na pierwszy rzut oka wydaje się nieprzejezdna. Warto zainwestować w ten model głównie ze względu na jego właściwości i pozytywne opinie zadowolonych kierowników.

Porównaj do 4 produktów:

17
17
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry