Wybrane filtry

Opony Metzeler Sportec M7 RR

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Opony motocyklowe Pirelli Angel St – charakterystyka

Jeśli jesteś posiadaczem motocyklu sportowego, szosowego lub turystycznego, czas zastanowić się nad wyborem opon do swojego pojazdu. Opony Pirelli Angel St to bezdętkowe letnie opony motocyklowe przeznaczone dla obu osi pojazdu. Jeśli jesteś miłośnikiem dobrej jazdy i oczekujesz od swojego motocyklu dobrych osiągów, to powinieneś kupić wysokiej jakości opony, które pozwolą Ci cieszyć się jazdą każdego dnia. Opona jest dostępna w wielu różnych rozmiarach, co również wpływa na jej uniwersalność i popularność wśród wielbicieli różnych rodzajów pojazdów.

Opony Pirelli – dla jakich motocykli?

Pirelli Angel St to opony przeznaczone zarówno dla motocykli sportowego typu, jak i równiez dla modeli klasyczno turystycznych. Bez względu na to, jaki styl jazdy preferujesz, sprawdzą się one doskonale. Poradzą sobie w jeździe na ekstremalnych, wysokich prędkościach, ale również będą niezawodne do niezbyt szybkich podróży po mieście. Uwagę przyciąga niecodzienny wygląd opon. Ta ciekawostka powinna zainteresować zwłaszcza wielbicieli oryginalnych rozwiązań. Zmieniają się one wizualnie wraz z upływem użytkowania i wizerunek anioła przechodzi w wizerunek demona. W czasie testów opony w 2009 ustanowiona na niej siedem nowych rekordów. Niewątpliwie świadczy to profesjonalnym podejściu do tworzenia opon przez firmę Pirelli.

Nowoczesne technologie

Opony zostały wyprodukowane w innowacyjnej technologii. Stworzono je na bazie specjalnej mieszanki krzemionki z myślą o kierowcach, użytkujących motocykl w różnych porach roku i w różnych warunkach pogodowych. Opony świetnie dopasowują się do panującej temperatury. Mieszanka krzemionkowa została dodatkowo utwardzona i wzmocniona, z myślą o przedłużeniu żywotności opon. Będzie to dobra alternatywa dla wybrednych kierowców, gdyż opona okaże się wytrzymalsza niż jej konkurenci innych marek w danej klasie. Angel St nie traci przyczepności nawet w trudnych warunkach pogodowych. Równie ważne jest, że zachowuje swoje właściwości nawet po długim okresie eksploatacji, co sprawia, że można korzystać z wysokich osiągów danego modelu ogumienia nie jeden sezon. Bieżnik opony został zaprojektowany w innowacyjny sposób pod względem kąta nachylenia rowków. W związku z tym zapewniono dobre odprowadzanie wody.

Porównaj do 4 produktów:

10
10
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry