Wybrane filtry

Opony Metzeler Tourance

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Opony mtocyklowe Metzeler Tourance

Dobór odpowiednich opon motocyklowych to nie lada wyzwanie. Powinny one przede wszystkim być odpowiednie względem sposobu jeżdżenia kierowcy, prędkości, które na ogół osiąga, ilości kilometrów ale także warunków atmosferycznych w danym klimacie. Model Metzeler Tourance przeznaczony jest do motocykli o większej mocy typu enduro. Najlepiej sprawdzą się na utwardzonym terenie, jednak są dobrą opcją również dla tych, którzy zamierzają jeździć po piaszczysto kamienistej nawierzchni.

Kup Metzeler Tourance

Jeśli zastanawiasz się, jakie opony wybrać dla swojego enduro motocykla, wypróbuj Metzeler Tourance i przekonaj się, dlaczego tak wielu innych motocyklistów używa właśnie je. Opona dobrze sprawdzi się przy jeździe o wysokiej prędkości. Zadba o to nowa budowa karkasu, który jest wytrzymały przy szybkiej jeździe. Opona jest więc trwała i odporna na czynniki zewnętrzne niezależnie od nawierzchni. Specjalnie dobrana mieszanka gum, na bazie której stworzone zostały opony Metzeler Tourance jest odpowiednio miękka i elastyczna, dzięki czemu może się pochwalić dobrą przyczepnością. Opona jest stabilna również przy większych prędkościach, co doskonale wpływa na komfort jazdy.

Opony Metzeler Tourance rozmiary? Dany model opony Metzeler można kupić w popularnych rozmiarach opon motocyklowych. Należy oczywiście pamiętać, że opona przeznaczona jest do motocykli typu enduro, które mogą mieć odrębną specyfikę rozmiarową. Bieżnik opony ma dość specyficzną budowę. System rowków doskonale radzi sobie z odprowadzaniem wody spod kół. Dzięki użytym w Metzeler Tourance rozwiązaniom jazda nie tylko w dobrych, ale również w gorszych warunkach pogodowych jest znacznie bezpieczniejsza dla motocyklisty, który może czuć się pewnie za kierownicą.

Opony Tourance cena

Metzel to niemiecka firma oponiarska, tworząca opony do motocykli. Jest to ogumienie klasy średniej, co oznacza, że charakteryzuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. W zamian za przystępną kwotę otrzymujemy dobrej jakości produkty, które sprawdzają się zarówno w użytku miejskim, jak i na trasie. Cena Metzeler Tourance zdecydowanie broni się swoimi właściwościami. Opony zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie zredukować opory toczenia. Niskie opory toczenia wpływają nie tylko na płynność jazdy i utrzymanie prędkości. Powodują również wolniejsze zużycie się dzięki mniejszemu tarciu z podłożem. To właśnie dlatego kierowcy mogą cieszyć się ich właściwościami nie jeden sezon.

Porównaj do 4 produktów:

26
Jeszcze 6 wyników
26
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry