Wybrane filtry

Opony Kenda K538 Executioner

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Barum Polaris 3 - najlepsze opony zimowe do samochodów osobowych

Barum to marka opon, która od 1992 roku rozwija się pod opieką ogromnego koncernu jakim jest Continental. Od tego czasu zaczęła osiągać duże sukcesy na rynku międzynarodowym, czego najlepszym przykładem są chociażby cieszące się naprawdę sporą i nieustannie wzrastającą popularnością opony zimowe Barum Polaris 3. Wyróżnia je nie tylko najlepsza cena, lecz także bardzo wysoka jakość. Od wielu lat zyskują bardzo dobre opinie w testach, którym podlegają, w tym chociażby w teście ADAC. Dostępne są w rozmiarach od 13 do 18 cali, a wśród popularnych ich rozmiarów można znaleźć 205/55 r16 oraz 205/55 r16. Jeśli interesują cię opony, które wyróżnia bardzo dobra cena, a także znakomita jakość, niezawodność i umiejętność dopasowywania się do różnych warunków na drodze podczas wszelkich zimowych dni, na pewno okażą się one trafną decyzją. W końcu nie bez powodu zaufało im już tak wielu klientów z różnych części świata.

Barum Polaris 3 91t, jako wysokiej jakości opony zimowe są w stanie zapewnić naprawdę duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Bardzo dobrze radzą sobie one ze wszystkimi warunkami na drodze, w tym również z oblodzoną nawierzchnią, błotem pośniegowym oraz niskimi temperaturami powietrza. Charakteryzują się bardzo dobrą odpornością i długą żywotnością. Zużywają się równomiernie i powoli, dzięki czemu posłużą ci przez naprawdę długi czas. Charakteryzują się kierunkowym bieżnikiem, który jest szczególnie istotny zimą. To właśnie on w znaczącym stopniu zmniejsza drogę hamowania, eliminuje ryzyko wejścia w poślizg, zapewnia optymalną przyczepność auta do nawierzchni i sprawia, że jazda staje się jeszcze bardziej komfortowa oraz pozbawiona jakichkolwiek nieprzyjemnych niespodzianek. To idealne opony dla kierowców, którzy poszukują nie tylko produktu w atrakcyjnej cenie, lecz także wygody, bezpieczeństwa i zadowolenia z prowadzenia pojazdu nawet podczas najgorszych warunków pogodowych, jakie w naszej strefie klimatycznej występują często w sezonie zimowym.

Postaw na Barum Polaris 3 już teraz

Wybierz opony Barum Polaris 3 już teraz i porównaj je z innymi oponami na Tanie-opony.pl, aby upewnić się, że nie mają sobie równych. To właśnie one zyskują coraz większe uznanie wielu kierowców, którzy cenią sobie wygodną i bezpieczną jazdę każdego dnia.

Porównaj do 4 produktów:

6
6
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry