Wybrane filtry

Opony Kenda

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony Kenda - dobra jakość za niewielkie pieniądze

Kenda to firma specjalizująca się w produkcji opon do pojazdów różnych klas. W palecie produktów znajdują się zarówno zwykłe opony do samochodów osobowych, jak i opony do kół sportowych.

Wiodący w świecie producent opon

Kenda to wiodący w świecie producent opon. Oprócz produkcji opon do samochodów i motocykli firma speclazlizuje się w produkcji opon i węży do rowerów. W produkcji stawia się przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania i wysoką jakość. Poza tym ceny firmy Kenda należą do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Korzystne ceny dla wysokiej jakosci produktów

Opony Kenda są wysokiej klasy, mimo to znajdują się w niższej półce cenowej, odbiegającej od innych znanych producentów. Zarówno przy produkcji opon letnich, jak i zimowych czy do samochodów terenowych i motocykli firma Kenda stawia na wysoką jakośc produktu, bezpieczeństwo i niezawodność w połączeniu z konkurencyjnymi cenami. Firma Kenda to przede wszystkim znane w świecie wysokiej klasy opony do samochodów osobowych i motocykli. Także w sektorze produkcji węży do rowerów firma ta należy do wiodących na rniędzynarodowym rynku.

Kenda - Opony tej firmy znajduja się w ofercie wszystkich sklepów z oponami. Znajdują się one co prawda w dolnej półce cenowej, zapewniają jednak dzięki dobremu wykonaniu doskonałe bezpieczeństwo i długą wytrzymałość. To samo dotyczy asortymentu do rowerów, w którym firma ta się specjalizuje.

Porównaj do 4 produktów:

788
Jeszcze 20 wyników
788
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry