Wybrane filtry

Opony Heidenau K58 Snowtex

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony motocyklowe Heidenau K60 – charakterystyka

Heidenau K60 to całoroczne opony motocyklowe, przeznaczone do maszyn typu enduro lub turystycznych. Dobrze sprawdzi się zarówno na asfalcie, jak i na drogach nieutwardzonych. Należą do średniej półki cenowej, co oznacza, że ich cena jest nie wysoka, a osiągi względnie optymalne.

Opony mają opinię bardzo przyczepnych. Sprawdza się to zwłaszcza podczas pokonywania trudnych manewrów, takich jak ostre zakręty, zmiana pasa czy nagłe hamowanie. Opony zachowują swoje właściwości nawet przy wysokiej prędkości i pozwalają czuć si bezpiecznie i w pełni komfortowo. Użyty pas gumy po środku bieżnika ułatwia jazdę na drogach asfaltowych

Trwałość i przyczepność – jedne z najważniejszych czynników

Bieżnik został zaprojektowany w oparciu o system rowków ukośnych. W części centralnej klocki są większe. Mają one na celu zwiększenie przyczepności zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. W dodatku opony są trwałe i nie grozi im odkształcanie się. Jest to dobry znak dla kierowców, użytkujących swoje motocykle w terenie i na drogach nieutwardzonych. Krawędzie opony posiadają mniejsze klocki boczne, które mają na celu zwiększyć współczynnik przyczepności, zwłaszcza podczas jazdy w terenie, na drogach piaszczystych lub kamienistych. Rowki mają również za zadanie skuteczne odprowadzanie wody spod kół, co jest bardzo ważnym czynnikiem przy jeździe w deszczu i złych warunkach pogodowych.

Porównaj do 4 produktów:

9
9
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry